Güncelleme Notları

Rust güncelleme notları bu bölümde yayımlanır.

Rust Güncelleme Notları  Ne Zaman Yayımlanır ?

Rust Oyununa Sürekli Haftalık Olarak Güncellemeler Gelir. Bu Güncellemeler ile Gelen Değişiklikleri Burada Bulabilirsiniz.

Rust oyunu hala gelişmekte olan bir oyundur bu yüzden her hafta güncelleme gelir ve gelen güncelleme ile oyunda bir çok değişiklik olur. Bu değişiklikler oyunda karşılaşmanız ve ne olduğunu bilmemeniz sizin için bir negatif durumdur. Eğer oyunu aktif olarak oynayan bir oyuncu iseniz bu değişiklikleri takip etmeniz sizin için oyunda bir çok avantaj sağlayacaktır. Bu yüzden Oyuna gelen değişikliklerden haberdar olabilmek için bu bölümü takip etmelisiniz.

Gelen değişiklikleri ilk olarak sizler için İngilizceden Türkçeye çeviri yaparak sitemizin bu bölümünde yayınlıyor olacağız. Bu sayede oyunda her hafta olan değişikliklerden haberdar olabileceksiniz. Güncelleme notları sizler için hızlıca ekibimiz tarafından sosyal medyada (steam gurubu ve facebook sayfası) paylaşılacaktır. Sosyal medya sayfalarımızı takip etmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca anlık olarak duyurularda sosyal medya üzerinden duyurulur. Eğer ciddi rust oyuncusu iseniz hem sitemizi hemde sosyal medya hesaplarımızı takip ediniz.