Tom Clancy’s The Division Rehberi: Survival

Tom Clancy’s The Division Rehberi: Survival, Survival Modunda  Hayatta Kalmak İçin Neler Yapmanız Gerekiyor Her şey Yazımızda!

Tom Clancy's The Division Rehberi: Survival

Tom Clancy’s The Division Rehberi: Survival

   Tom Clancy’s The Division Survival moduna girebilmek için oyun haritasındaki Base of Operations’a gitmemiz gerekiyor ordan The Terminal kısmına geçmeniz lazım ancak bu modu oynamak için Survival DLC’sine sahip olmanız gerekiyor. Bu modda iki şekilde mücadele edebilirsiniz. Birincisi PVE botlarla savaştığınız  Diğeri ise PVP hem botlar hemde oyuncularla savaştığınızdır.

Survival modunda her şeyi craftayabiliyoruz. Bu modda dikkat etmemiz gereken bir çok neden var düşmanlar, soğuk, virüslü bölgeler, açlık, susuzluk ve hastalık. İlk önce bu moda başladığımızda helikopterimiz kaza geçiriyor ve hazmatımız yırtılıyor bu nedenle virüs vücudumuza bulaşıyor ve oyun içinde 1 saatimiz var virüsü engelleme şansımız yok ve sadece onu yavaşlatabiliyoruz bunun için ise loot yaparak haplar ve şırınga bulmalıyız ve bunları devamlı kullanmalıyız. Yoksa oyunda en fazla bir saat hayatta kalabiliriz. Bu modda soğuklada başımız dertte soğuga karşı atkı şapka ceket craftlamalı ve bunları giymeliyiz aynı zamanda soguk havada uzun süre durmamalıyız yoksa donarak ölebiliriz. Isınmak için yanan varillerin yanına gitmeliyiz eğer yanmıyorsa yakmalıyız veya kapalı mekanlara girmeliyiz aksi takdirde yavaş yavaş hasar alırız. Oyunda silahlar ve parçalar bulmalıyız craft yapabilmek için tools, electronics, fabric, gibi parçalara ihtiyacımız olacak özelliklede Dark Zone isimli bölgeye girebilmek için Basic Virüs Filter craftlamalıyız.

Craft yapabilmek içinde Lideoutlara gitmeliyiz çünkü Lideoutlarda craft masası bulunuyor. Dark Zone içerisinde bazı bölgelerde daha fazla virüs yoğunluğu bulunmakta hayatta kalabilmemiz içinde Advenced Virüs Filter üretmeliyiz. Aksi takdirde bu bölgelerde saniyeler içinde ölebiliriz.

Landmarklarda botları öldürüp daha güzel item toplayarak Dark Zone daki işaretli bölgeye gidip İşaret Fişeği craftlamak için gerekli olan parçaları bulduktan sonra fişeği fırlatmak için helikopter pistlerine gidiyor ve fişek fırlatıyoruz. 2 dk içinde helikopter geliyor ve helikoptere binerek Dark Zone’dan ayrılıyoruz oyun son buluyor, kutu ve puan kazanıyoruz.