Tom Clancy’s The Division Rehberi: İtem Dizme

Tom Clancy’s The Division Rehberi: İtem Dizme ve Tom Clancy The Division Hakkında Oyun İçi Bilgiler Detaylar Yazımızda!

Dark Zone da oyuncularla karşılaştığınızda karşılık verebilmek için sağlam bir envanteriniz ve tamamlanmış setleriniz olmalı.

Tom Clancy

Tom Clancy’s The Division Rehberi: İtem Dizme

Oyunda itemlerinizi giymek için başlıca dikkat etmeniz gerekenler.

İlk olarak 30 level olmalısınız ve tüm itemleriniz 256 item seviyesinde olmalı çünkü item seviyesi yüksek olan itemler diğer itemlerden genelde çok daha üstündür ve en yüksek item seviyesi 256 dır.

Sonra ise ne üzerine oynayacağınızı belirlemeniz lazım yani silah seçimi ve oyun tarzını belirlemeniz lazım. Tom Clancy’s The Division  özellikle Dark Zone da gezerken ekiple beraber oynuyorsanız aranızdaki uyum çok önemli, Arkadaşlarınızla beraber görev paylaşımı yapmanız lazım örneğin bir arkadaşınız tank olacak ve balistik kalkan ile smg kullanacak diğerleri ise sniper, piyade silahı veya saldırı silahı kullanarak fazla hasar verebilir ve daha geri planda savaşarak kendilerini de koruyabilirler. Gear set ve silahlarınızın modlarını yaparsanız bu size ekstra hp hasar ve skill power olarak geri döner. Ayrıca Talentler çok önemli size pasif özellik katarlar ve ekstra talent için Yeşil Gear Set kullanmalısınız ve setinizi talentiniz için uygun bir şekilde ayarlamalısınız.

Tom Clancy

Tom Clancy’s The Division Rehberi: İtem Dizme

Yukarıda gördüğümüz Firearms, Stamina ve Electronics sizin saldırı, sağlık ve yetenek puanlarınızı belirler bunları ayarlayabildiğiniz recalibre tezgahları vardır. The Terminal de Survival’ın yanında mevcuttur. Orda silah ve itemlerinizi recalibre ederek puanları dengeleyebilir ve istediğiniz doğrultuda ayarlayabilirsiniz. Oyunda daha iyi itemler düşürmelisiniz silahların DPS puanı en yüksek olanı ve talenti en uygun olanı kullanmalısınız. Diğer itemlerdede aynı şekilde  talent için özel set tamamlamalı ve en yüksek ARM puanına sahip itemleri giymelisiniz.

Ayrıca tamamladığınız set hangi silaha uygunsa hangi yeteneğe sahipse ona göre yetenekler ve silahlar kullanmanız ekstra hasar ve zırh kazandıracaktır. Silahlarda kullanılan dürbün sarjör ve benzeri eklentileri kullanmalısınız. Buda size ekstra hasar ve mermi sağlayacaktır.Yeni bir Tom Clancy’s The Division Rehberinde görüşmek üzere iyi oyunlar.