Rust Devblog 155 Geliştirici Notları

Rust Devblog 155 Geliştirici Notları Rust’a Gelen Yeni Güncelleme’nin Tüm Detayları Haberimizde!

Büyük hayvan güncellemesi, büyük fırın sorunlarına çözüm, yeni oyun başı can dostumuz olacak ahşak kask, yeni Tezgah, ve büyük ses dosyası güncellemesi hakkında bilgi ve Daha Fazlası…

Büyük hayvan güncellemesi[Maurino Berry]

Evet sonunda hayvanların psikopatllıklarından kurtulduk artık evin zemininin içine girip bizi öldüremicek surların Ve yapıtların içinden geçemicek aynı zamandada dağların ve etrafta bulunan engellerin kayaların içinden geçemicekler aynı zamandada geçmeye çalıştıkları yerlere sığamazlarsa sıkışacaklar. Tabiki bu kadar değil! artık her Hayvanın çıkardığı sesler [ayak sesleri’de dahil] farklı olacak artık hayvanlar uyuyacak, su içecek, yorulacak, yemek Yiyecek, etrafta boş boş koşmıcak, daha sinsi olup avına yavaş yaklaşacak, ve taktiksel düşünecekler. Hayvanları Artık daha rahat öldürebileceğiz. Uyurken yanına yavaşca yaklaşıp büyük hasarlar verebiliriz. Aman dikkat Uyandıklarında çok sinirli olurlar. Bu arada unutmadan sevimli hayvan yoktur. Artık tavuklar bile saldırıyor ve Başarılı hasarlar verebiliyor hayvanlara yaklaşmadan önce bir kez daha düşünün. Keyfini Çıkartın.

Büyük Fırın Güncellemesi[Maurino Berry]

Evet en büyük sorunlarımızdan biri ise büyük fırınların etrafının rahat kapatılmaması, boylarının alçak olması, Yamuk durmaları ve en büyük sorun olan engebeli ve dağlık alanlara konulmamasıydı artık bunların hepsi sona erdi Artık fırınların yüksekliği ayarlanabiliyor ve nereye koyarsak koyalım [Dağa bile] dik duruyor.

Ahşap Kask[Maurino Berry]

Başlangıç eşyalarında kolay erişilebilecek bir kaskın olmadığını aynı zamandada ahşap setin tam olmadığını Eksiklikleri olduğunu fark ettim ve hemen ahşap kask tasarlayıp oyuna dahil ettim. Artık kafanızı kolayca koruyabilirsiniz. Bol şans!

Yeni Tezgah[Kurbandark]

Bu tezgah hakkında pek bir bilgi yok henüz oyuna eklenmedi elimize geçen sadece fotoğrafı. İlerki güncellemelerde Hakkında bilgi edineceğiz. Bana kalırsa onarım tezgahının yeni görünümü olacak.

Tezgah

Büyük Ses Dosyası Güncellemesi[Kurbandark]

Evet çok büyük bir ses dosyası güncellemesi ile karşı karşıyayız zaminlerin üstünde yürüdüğümüz’de çıkan sesler Çoğu eşyaların üstünde yürüdüğümüz’de çıkan sesler değişti. Hayvanların sesleri değişti. Hayvanlara horlama sesi Eklendi. Ayak sesleri değişti ve her ayakkabının çıkardığı sesler artık farklı. Uzakta sıkılan silah sesleri değişti artık Silahları seslerinden tanımak daha zor. Tek yapmanız gereken rusta girip yeni sesleri dinlemeniz umarım çok Beğeneceksiniz iyi oyunlar…