Rust Devblog 154 Geliştirici Notları

Rust Devblog 154 Geliştirici Notları Rust’a Gelen Yeni Güncelleme’nin Tüm Detayları Haberimizde!

Daha temiz ve hedefin daha net görüntüsünü veren yeni silah ekipmanı, geceleri araziyi rahat çevreyi daha iyi ve Evinize yaklaşan düşmanları daha net görmenizi mümkün kılan arama ışığı ve Daha Fazlası…

Yeni Silah Ekipmanı[Maurino Berry]

Yeni silah ekipmanı olan simple sight [Basit görüş] çalışması tamamlandı ve oyuna eklendi bu görüş zoom yapmaz Ama size daha temiz hedefin daha net görüntüsünü verir. Geceleri ve karanlık ortamlarda kullanılmaz sebebi ise Holografik görüş gibi nişangah aydınlatmalı değildir. Maliyeti ise çok düşüktür sadece 6 yüksek kaliteli metal Yardımıyla kolaylıkla elde edebilirsiniz.

Arama Işığı[Maurino Berry]

İşte! sonunda işimize yarıyacak ve evden geceleri dışarıda neler olup bittiğini görmemize yardımcı olan zemin üzerine yerleştirilen tek kare yer kaplayan kullanımı ise oldukça basit ola spot ışığı. Her neyse kullanımı gerçekten Çok basit “E” tuşu ile basılı tutup içine düşük kaliteli yakıt koyup ardından çalıştırmanız yeterlidir. Hareket ettirmek İçin ise “E” tuşuna basmamız yeterlidir o sizin hareketlerinizi takip edip baktığınız yeri aydınlatacaktır. Keyfini Çıkartın.

Ahşap Zırh[Taylor Reynolds]

Ahşap zırh’ın güncellenmiş hali sonunda oyuna eklendi artık. Daha hoş görünüyor iyi eğlenceler.