Merhaba Arkadaşlar;

 

Bağış (Ödeme) Nasıl Yapılır ? Market Nasıl Kullanılır ? Konularını sizlere resimler ile adım adım nasıl yapılacağını gösterip anlatacağım. Anlatmaya başlamadan önce bir kaç önemli noktaya değinmek istiyorum.  www.oynadi.com kâr amacı gütmeyen bir eğlence kuruluşudur.  Oynadi.com verdiği hizmetlerden hiç bir şekilde maddi bir ücret istememekte birlikte hiçbir hizmet ve ürün(item) satılmamaktadır.

Bağış sistemine dayalı bir politika ile sadece bağış yapanlara kozmetik açıdan değeri olan ve hiç bir şekilde oyun içerisinde üstünlük olarak etkisi olmayan sanal hediyeler verilmektedir.

Sizlere sürekli hizmet verebilmemizi sağlamak için bağış yapanlara kolaylık olması açısından oyun içerisindeki itemlerin marketi eklenmiştir. Yapacağınız bağış miktarına göre marketten istediğiniz hediyeyi alabilirsiniz.

 

Bazı noktaları açıklığa kavuşturduktan sonra alışverişimize başlayabiliriz. Sitemize girdikten sonra üst menüden “Bp ve İtem Marketi” yazısına tıklayıp marketteki bölümleri görebilirsiniz.

 

Siparişinizi Onlayladıysanız ve Nasıl Ödeme(Bağış) Yaparım Diyorsanız: TIKLAYIN

 

market1

Rust İtem Kategorileri

 

İtem Kategorileri

 

Kategorileri gezip istediğiniz itemleri sepetinize atınız. İsterseniz sepete gidip ürün miktarını değiştirebilirsiniz.

 

market2

 

 

İtemleri sepete eklemeniz bittikten sonra ÖDEME butonuna tıklayıp Ödeme sayfasına geçebilirsiniz. Ödeme sayfasında Nasıl Bağış(Ödeme) yapılacağını adımlarla anlatılmıştır.

Adımları takip ederek işlemleri tamamlayabilirsiniz.

 

rust-turk-item-market1a

 

Adımları iyice okuduktan sonra sayfayı aşağı kaydırınız ve sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak doldurunuz.

 

market3

 

 

Steam Nicki Veya ID kısmına Steam ID numaranızı yazarsanız size daha rahat ulaşırız.

Steam id Öğrenmek için : STEAM ID BUL?

 

 

Girdiğiniz bilgileri kontrol ettikten sonra sayfayı aşağı kaydırın ve siparişinizi kontrol edin. Herşey tamam ise siparişi onayla butonuna basınız.

market4

  

Ödeme(Bagıs) Nasıl Yapılır ?

Siparişi onayla dedikten sonra sizi Bağış(Ödeme) yapma sayfasına yönlendirir. Bu sayfa  Bağış(Ödeme) yapmanız için gerekli her şey bulunur. İlk önce Sipariş Numarasını ve Toplam Tutarınızı Not ediniz! Daha sonra ne şekilde  Bağış(Ödeme) yapmak istiyorsanız seçiminizi yaparak işlemlere devam ediniz.

NOT: Sipariş Numarasını ve Toplam Tutar gibi bilgiler mail adresinize de gönderilmiştir !!!

 

 

market5

 

Siparişimizi vermiş olduk bundan sonra sadece Bağış(Ödeme) kısmı kaldı. Kredi Kartı, Paypal veya Banka havalesi ile Bağış(Ödeme) yapabilirsiniz.

Nasıl Kredi Kartı veya Paypal İle Bağış(Ödeme) Yapılır ?

Siparişinizi onayladıktan sonra sizi bir sayfaya yönlendirir. Orada sipariş numarası ve toplam tutar bilgilerini not alınız. Ödeme yöntemleri yazan yerde “Kredi Kartı ve PayPal  İle Bağış (Ödeme) için: TIKLA” yazan yazıda TIKLA ya tıklayarak Bağış(Ödeme) sayfasına geçiş yapınız. Bu Sayfada Bağış Butonuna tıklayarak PayPal sistemine giriş yapabilir kredi kartınızı veya PayPal hesabınızı kullanabilirsiniz.

 

market6

 

Bağış Butonuna tıkladıktan sonra gelen PayPal sayfasında; Paypal hesabınız var ise kısa sürede Bağış(Ödeme) işlemini yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken açılan sayfada PayPal Giriş yapını kullanmak. Eğer Paypal Hesabınız Yok ise resimde gösterilen “Devam” Yazısına tıklayıp kredi kartı bilgilerinizi kullanarak Bağış(Ödeme) yapabilirsiniz.

 

bagis

 

Bağış miktarını yazdıktan sonra PayPal hesabınız varsa giriş yapın eğer yoksa devam yazısına tıklayıp kredi kartı bilgilerinizi girebilirsiniz.

 

bagis1

 

Gereken bilgileri girdikten sonra Bağış Yapına tıklayarak işlemleri bitirebilirsiniz. Bundan sonra Adminlerimiz en kısa sürede yaptığınız bağış karşılığında marketten sipariş etmiş olduğunuz hediyeleri size en kısa sürede verecektir. 

Yardım için: Teamspeak: ts.oynadi.com Mail: [email protected]