Aybaşı Gelen Büyük Güncelleme Detalayları

Bildiğiniz üzere perşembe günü 03.03.16 da aylık olan global wipe ile büyük güncelleme geliyor dolayısıyla global wipe olacak tüm serverlarda. Rust türkiye olarak bizlerde Modlu ve Modsuz Olan tüm serverlarımızda Harita Wipe atacağız. BP ler için Bir Wipe Söz konusu değildir.

Level sistemi bu ay gelecek olan güncellemede gelmeyecektir. Fark ettiğiniz gibi bu Ay gelecek olan güncellemede pek fazla yenilik yok. Rust ekibi level sistemi üzerinde çalışıyorlar. Nisan ayı olarak geleceğiniz tahmin ettiğimiz level sistemi bir çok yenilik getirip rust tarihinde köklü bir güncelleme olarak tarihteki yerini alacaktır. 

Dungeon Grafik Geliştirilmesi

Oyuna uzun süre önce gelen ve bizim oyundaki tabir ile adlandırdığımız Bacalar,Tren istasyonu gibi yerlerin yapısal görüntüleri bu güncelleme ile geliyor. Umalım da FPS düşmesi yaşamayalım 🙂 Resimlere göz atalım.

 

NOTLAR:

OYNADI.com Rust serveları artık ip ve makine değişmeden uzun süre devam edecek bir sisteme geçiş yaptık. Bu zamana kadar yaşanan aksiklikler den dolayı affınıza sığınıyoruz. Artık ileriye bakıp daha iyi bir ortamla sizlerle olacağız.

Web sitemiz ve forum sitemiz artık aktif şekilde kullanılacak ve sizlere en güncel bilgileri sunacağız. Bundan sonra soru sormadan önce forum ve web sitemizi incelerseniz daha hızlı bir şekilde detaylı cevapları bulabilirsiniz.

 

Bu Güncelleme Hakkında Siz Ne Düşünüyorsunuz ?   Düşüncelerini Foruma Yaz