Tom Clancy’s The Division’ı İnceliyoruz

Tom Clancy’s The Division’ı İnceliyoruz. 2016’da Çıkan En Çok Ses Getiren Oyunlardan Olan Tom Clancy’s The Division Hakkında Her şey Haberimizde.
Tom Clancy    Tom Clancy’s The Division 8 Mart 2016 tarihinde çıkmış olan açık dünya, RPG, TPS(Üçüncü Şahıs Nişancı) ve  çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Oyunda yapmanız gereken o kadar çok şey var ki yüzlerce saat oynasanız bile oyunu bitiremeyebilirsiniz. Oyunda amacınız daha iyi item düşürmek daha iyi silah düşürmek olmalı.

Oyuna baktığımızda hikayesi ve grafikleri ile dolu dolu bir oyun. Grafikler o kadar güzel ki üzerinize düşen kar taneleri bile belli oluyor. Hatta kar yağarken uzun süre dışarda bulunursanız üzeriniz kar taneleriyle doluyor ve bembeyaz oluyor. Oyunun hikayeside çok güzel ama Türkçe dil desteği bulunmuyor. Yalnız oyunda zaman zaman buglar meydana gelebiliyor çok nadir olsada bu buglar bazen sinirinizi bozabiliyor.

Oyunun optimizasyonuda çok iyi ancak sisteminiz iyi değilse sıkıntı çıkarabilir. Oyunu almadan önce sistem gereksinimlerine bakmakta yarar var. Ayrıca oyunda DLC’lerin önemi büyük oyunun tüm içeriğini oynamak için Gold Edition paketini satın almanız lazım. Yoksa Survival, Underground gibi modları ekstradan satın almadan oynayamazsınız. Oyunda craft geliştirme ve modlama sistemi çok detaylı skilllerinizi ve perkleri açarak geliştirebiliyorsunuz. Oyunda her zaman amaç daha iyi item ve silahı düşürerek daha güçlü olmak ve dark zone’da pvp mücadele içerisine girmek olacaktır.

Tom Clancy

New York şehri, şimdiki zaman. Eşi görülmemiş boyuttaki bir salgın, Kara Cuma günü şehrin üstüne çöker. Temel hizmetler teker teker çökmeye başlar. Su ve gıdadan yoksun kalan toplum sadece birkaç günde kaosa sürüklenir.

Tom Clancy

Siz, bağımsız olarak hareket etmek için eğitim almış taktik ajanlardan oluşan özerk bir birim olan The Division’un bir üyesisiniz. Göreviniz: insanlıktan geriye kalanı korumak ve tekrar umut aşılamak. Bir Division ajanı olarak: kaosa sürüklenmiş, nefes kesici vahşi bir kent ortamında savaşın. Son teknolojiden faydalanarak teçhizatınızı iyileştirin ve özelleştirin. New York şehrini kendi başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte düşman gruplardan geri alın.

Tom Clancy

Oyuna puanlama yaptığımızda 10 puan üzerinden 8.8 puan veriyorum. Oyun çok güzel arkadaşlarınızla oynadığınızdada çok sarıyor ancak hile ve buglar sinir bozabiliyor. Steamdada çoğunlukla olumlu oy almış olan oyun genel olarak iyi ve zorlayıcı bir mücadelesi ile göz dolduran bir yapım.

Tom Clancy
Survival Modu

Tom Clancy Underground Modu