Rust Base Dizayn Etme Programı Fortify’ı İnceliyoruz

Rust Base Dizayn Etme Programı Fortify’ı İnceliyoruz Fortify Hakkında Detaylı Bilgi Yazımızda.

Rust Base Dizayn Etme Programı Fortify

Fortify Rust’da yapmayı düşündüğünüz baseleri daha önceden deneyip yapabileceğiniz base dizayn prognamıdır.  Fortify’da Rust’da yapmak istediğiniz yapıyı eşyalara kadar yerini belirleyebileceğiniz bir programdır.

Yeni bir base yapmak istiyorsanız oyunda ilk önce bu program ile deneyip planlayabilirsiniz. Program Steam üzerinden 2 TL olarak satışa sunulmakta.

Program ilk olarak 10 Ağustos 2016’da yayınlandı. Programda inşa dolabı’nın yetki alanından stabiliteye kadar bir çok özelliği görebiliyoruz. Programın basit bir arayüzü var ve program kendi ekran görütüsünüde kaydedebiliyor.

Programdaki base yapım tarzı Rust’ın aynısı ancak bazı ufak tefek eksikleri var programda koyduğunuz birbirinden bağımsız iki ayrı temelin bazen iç içe geçmesi ve Rust’da kinden daha kolay bir yerşekiline sahip olması gibi Rust’da program daki gibi yer şekilleri daha düz değil bu nedenle Rust’da yapı yaparken daha fazla zorlanabilirsiniz.

Rust Base Dizayn Etme Programı Fortify

Programda Rust’da yapılan her türlü yapı ve yerleştirilen eşya ve araçlar bulunmakta. Programda yaptığınız yapıyı hangi malzemeden yapacağınızı belirleyebilir ve ayrıca kaç adet roket ve c4 ile yapınızı raidleyebileceklerini önceden bilebilirsiniz.

Rust Base Dizayn Etme Programı Fortify

Fortify’da yapınızın çevresine inşa dolaplarını nereye koyacağınızıda belirleyebilirsiniz. Bir Rust oyuncusu hiçbir zaman yaptığı yapının boost ve raid kulesi ile raidlenmesini istemez bu nedenle inşa dolabını nereye koyacağınıza dikkat etmelisiniz.Rust Base Dizayn Etme Programı Fortify

Programın en güzel yanlarından biride özellikle çok yüksek yapılarda stabiliteyi ayarlıyor olmanız ve yıkılan bir alt katmanın üst katları nasıl etkilediğini görebiliyorsunuz. Stabiliteyi renklerle ayrı ayrı belirleyip programda grafiklendirilmiş bir şekilde görebilirsiniz. Program Rust Oyuncularının çok işine yarıyor özellikle oyunda uzun süre online olamayan oyuncuların offline raidlere karşı dayanıklı yapılar yapmasını kolaylaştıran bu programa puanlama yapmak gerekirse 10 puan üzerinden 7 puan veriyorum. Steam’dada program Rust oyuncularının ilgisini görmekte ve olumlu yorumlar almakta Oynadı.com olarak size iyi oyunlar diler bir sonraki incelememizde görüşmek üzere!