Yeni Overwatch Haritası: Junkertown Geliyor!, fakat yalnızca Public Test Region yani test sunucularında. Artık, Public Test Region sunucusu oyuncuları için Overwatch’da yeni bir harita mevcut. Junkertown, Avustralya’da kurulmuş ve Junkrat ve Roadhog’un evi olan, yeni görünümüyle herkesi büyüleyecek, çıkışı planlanan yeni bir  haritasıdır.

Yeni Overwatch Haritası: Junkertown Geliyor!

overwatch

Bilgisayar oyuncuları şu anda Overwatch’ın Genel Test Bölgesinde haritayı deneyebilir. Public Test Region’a nasıl katılabileceğinizi internet’deki diğer yazılardan öğrenebilirsiniz, yada bizim bu konu hakkında yazı yazmamızı bekleyebilirsiniz 😀

İşte çıkartılacağı planlanan Junkertown için resmi açıklama geldi; “Tarumar edilmiş, parçalanmış bir Omnium haritası kalıntılarından inşa edilen ve, şu anda hırsızlar kraliçesinin önderliğindeki Junkers olarak bilinen yasa dışı bir toplayıcı grubuna ev sahipliği yapıyor. Bu harita, savaşçılar için bolca zenginlik kazanmak ve hayatta kalmak için devasa bir harita olacağa benziyor.

Junkertown’ın PlayStation 4 ve Xbox One ile birlikte PC genelindeki herkes için ne zaman kullanılabileceği konusunda henüz bir bilgi yok, fakat çıkacağı zaman bugün olduğu gibi o gün’de sizleri haberimizi okumaya bekleriz 🙂

Yapım şirketi oyuna, büyük bir güncellemenin bir parçası olarak bugün Ölüm-Kalım modları ekledi. Ve Overwatch için büyük bir gün, Tüm ayrıntıları okuyup ve düzeltme notlarını kontrol edebilmeniz için yeni bir yazı oluşturacağım.

 

Yeni Overwatch Haritası: Junkertown Geliyor!, hakkında yazdığım yazı için ne düşünüyorsunuz?

  • Sizce bu yeni harita beğenilecek mi?
  • Yeni haritadan beklentileriniz nelerdir?
  • Bu gibi başka konuları da sizler için araştırayım mı ?

Düşüncelerinizi ve cevaplarınızı aşağıya yorum olarak yazarsanız hemen yorumunuzu okur ve sizin yorumunuza geri cevap yazarım.