Yeni Otomat Makinesi , Kapı Görüş Bölmeleri ve Daha Fazlası !

Yeni Otomat Makinesi, Yeni işlevsellikler , Hilecilere karşı yeni önlem ve çözümler , Alev tareti değişiklikleri , Büyük fırın değişiklikleri  …

Otomat Makinesi Oyuna Ekleniyor

Yeni Otomat Makinesi ,Helk satış makinesinin ilk halini ekledi. Bu konsept oyuncuların mallarını takas etmeye yönlendirecektir. Şu anda craftlanabilir (40 hqm, 5 dişli), ancak çekirdek işlevselliğin hala eklenmesi gerekiyor. (satın alma, satış vb.)  Perşembe günü tüm detaylarıyla güncel devblog yazısında ulaşabilirsiniz.

Kapılara Fonksiyonel Bakış Penceresi

Zırhlı kapılara büyük bir işlev kattı: Görünüm kapağı sonunda işe yarıyor! Bu hem tek hem de çift zırhlı kapılar üzerinde uygulanmıştır ve E tutarak ‘kapıyı açma’ yapmanıza izin verir. Kapıyı açtıktan sonra kapak görülebilir ve atış yapabilirsiniz. (Going deep artık dahada zorlaşmış durumda)

EAC Yasaklandığında Tüm Varlıkları Sil

Büyük bir (800 + oyuncu) EAC yasağının ardından Garry, bilgisayar korsanları için ekstra bir sistem ekledi. Bir oyuncu EAC tarafından yasaklanırsa, bütün varlıklar silinir.Bu, konuşlandırılabilir ve oynatıcı tarafından yerleştirilen yapı taşlarının yasaklandığında otomatik olarak kaldırılacağı anlamına gelir. Kısaca bir hileci oyundan yasaklanır ise tüm oyun içerisindeki yapı ve eşyaları silinmektedir.

Büyük Fırın Değişiklikleri

Helk bazı şeyleri büyük fırınlarla değiştirdi. Reddit ile ilgili birkaç talep üzerine o da normal fırının bulunduğu gibi envanter paneline aynı ‘açma / kapama’ düğmelerini ekledi. Ayrıca fırına ancak oyukların (sac metal çıkıntıların altındaki açıklıklar) erişebileceği şekilde yapılmıştır.

Alev Tareti Değişikliği

Geçen hafta ilk uygulamanın ardından, alev tareti birkaç değişiklik görüyor. % 20 daha fazla oyuncu hareketi yavaşlatmanın yanı sıra, dağıtım malzemeleri (kutular, fırınlar, çantalar, vb.) Artık zarar vermez. Buna ek olarak, artık performansı düşünüldüğünde daha iyi ağ kullanımı gerekiyor.

Diğer Değişiklikler

  • Suya düşüldüğü zaman artık hasar alınmayacak
  • Daha yumuşak kapak hareketi
  • Kağıt maliyeti azaltıldı
  • Granola barında eklenen yeni sesler var.