Merhabalar Unturned Güncelleme detayları ile sizlerleyiz.

Unturned Güncelleme – Anti Hile Sistemi Oyunda !

unturned-battleye

Arkadaşlar unturned için hile olayı çok sıkıcı olmaya başlamıştı. Sonunda unturned yapımcıları olaya el attılar ve BattlEye anti hile sistemini oyuna getirdiler. Artık unturned hile sorunu böylece büyük bir ölçüde çözüldü diyebiliriz. Untunred Güncelleme Detayları yazımızda.

Bastian ( BattlEye Kurucusu ) ile uzun süredir unturned’e BattlEye ekleme hakkında görüşmeler yapıyorduk sonunda sizlere BattlEye sistemini unturned’e eklediğimizi duyurmaktan mutluluk duyarım. Herkesin bildiği gibi Unturned’e olan hilelerin artık hiç birinin çalışmaması BattlEye ile sağlanacaktır. Bu demektir ki BattlEye aktif olan serverlarda hilecilerle karşılaşmayacaksınız !

 

BattlEye sistemini deneme olarak 1 ay boyunca test edip sistemin doğru çalıştığından emin olacağız ayrıca ortaya çıkacak tüm problemleri en kısa sürede düzelteceğiz. Ayrıca BattlEye serverlarına gönderilen trafik durumunuda incelemiş olacağız. BattlEye  fiyatı oyuncu sayısına bağlı olarak değişmektedir. İleride belki BattlEye sistemi sadece özel serverlarda eklenebilecek bir özellik olabilir.

 

Bu hafta bütün zamanımı unturned BattlEye sistemini test etmek ile geçirdim. Bu yüzden bu hafta pek fazla bir yenilik olmayacak. En azından BattlEye sisteminin unturned stabil olarak çalıştığını söyleyebilirim.

Unturned serverlar için olan rocket mod gibi eklenti ve modların BattlEye ile çalışmasında bir problem olmadığını da söyleyeyim. Eğer sitesrseniz unturned serverınızda BattlEye özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Config.json içerisindeki BattlEye_Secure değerini False olarak değiştirmelisiniz. Oyuncular BattlEye kapatmak içinse oyuna girerken “Play Withouıt BattlEye” seçeneğine tıklayarak oyuna girebilirler.

NOT: Yeni başlangıç ayarlarını görebilmek için Steam’i tekrar başlatmanız gerekebilir.

Eğer yanlışlıkla BattlEye yüklemesini iptal ettiyseniz yada BattlEye tekrardan kurmak isterseniz Install_BattlEye.bat veya  Uninstall_BattlEye.bat dosyalarını Unturned/BattlEye klasöründen çalıştırarak yapabilirsiniz.

 

Untunerd Güncelleme Notları

 • BattlEye Anti-cheat sistemi eklendi.
 • Yeni input/output/command penceresi eklendi.
 • Çimlerin yerleştirmesini değiştirme seçeneği eklendi.
 • Modules menü için açma kapama seçeneği eklendi.

Unturned İyileştirmeler

 • +secure/+insecure başlangıç ayarları +internetserver kullanmak yerine VAN açma kapama seçeneği Config.json içindeki BattlEye seçeneği ile yapılıyor.
 • BattlEye Log kayıtlarını göstermek için 4. komut eklendi.

 

Unturned Düzenlemeler

 • Gece Görüş için skyblox yansıması düzeltildi.
 • Moscow haritasındaki park alanında bulunan çizgiler apartman katlarından görünebilirliği düzeltildi.
 • Unturned Workshop yüklenirken çökmeler ve takılmalar düzeltildi.
 • Hawkhound oyun içinde Masterkey skini etkisi düzeltildi.
 • Blowtorch/Chainsaw ile araştırma sistemini kullanımı düzeltildi.
 • Çılgın bilimadamı kayıp eldivenleri düzeltildi.

Unturned Konsol

Unity 5 Kullanıcı arayüzü ile yaptığım testler sonucunda yeni konsol penceresini oyuna ekledim. Açmak için  [~] tuşuna basmanız yeterlidir.Yeni grafik tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Hilecilerin Son hali 🙂

unturned-battleye-hile

 

Unturned | BattlEye AntiCheat Sistemi Aktif Etme Nasıl Yapılır?

Sizler Ne Düşünüyorsunuz – Aşağıya Yorum Yazın

Untuned BattlEye Anti-Cheat sistemi hakkında düşünceleriniz nedir ? Sizce İyi oldumu ? Hackerların Serverlara girmesiniz Engeleyecek mi ?

 

Yorum olarak bizlere düşüncelerinizi yazını…

 

Diğer Haberlerimizi de Okumayı unutmayın.. Oyun Haberleri