Tom Clancy’s The Division Last Stand Paketi Yayınlandı!

Tom Clancy’s The Division Last Stand Paketi Yayınlandı! Geçtiğimiz Hafta Yayınlanan Last Stand DLC Paketi Hakkında Detaylı Bilgi Haberimizde!
Tom Clancy's The Division Last Stand         Tom Clancy’s The Division geçtiğimiz yıl 8 Mart tarihinde çıkış yapmıştı. Çıkışının ardından oyun gerek bugları olsun gerek downgrade yemesi olsun gerekse istenileni verememesiyle çok fazla eleştirilmiş geçen yılın kötü oyunlarından biri olarak vurgulanmıştı. Birde oyunda çok fazla hile kullanılmasıyla oyuncular memnun olmamıştı. Bende oyunu uzun süre takip ettim almayı düşünüyordum ancak eleştiriler nedeniyle bu durumdan vazgeçmiştim.

Ancak oyuna gelen güncellemelerle özellikle 1.4 ve 1.5 yamalarından sonra oyuna olan eleştiriler olumlu olmaya başladı bende Steam’da inceleme kısmında hep yorumları takip ediyordum. Oyuna eklenen Undergroun ve Survival modlarından oyuncular memnundu. Bu modlar tam olarak oyuncuların isteklerini karşılayan ve memnun eden yapıtlardı. Bende Survival modunun ve Underground modunun videolarını izleyince tekrardan oyunu almak istedim. Oyundaki hilelerin azalması bugların bir nebze düzeldiğini duyunca direk arkadaşlarımla beraber almaya karar verdim. Aynı zamanda bir indirime dek gelmesi benim işime son derece yaradı bende arkadaşlarımla bu fırsatı değerlendirip oyunu sonunda aldım.

Tom Clancy's The Division Last Stand

Aslında burda belirtmek istediğim konu oyuna eklenen paketlerin oyunun seyrinin olumluya çevirmesi idi. Geçtiğimiz hafta Gold Edition’dada bulunan son paket olan Expansion 3 Last Stand DLC’sinin çıkması ile oyuncular heyecanlandı. PC’ye geçtiğimiz hafta gelen konsollara ise bu hafta gelecek olan 1.6 güncellemesiyle Last Stand modu oynanmaya başladı. Last Stand paketi Dark Zone’da 8 vs 8 mücadele edeceğin bir alan üzerinde 3 farklı noktayı elinde tutmaya çalışacağın bir mod.

Tom Clancy's The Division Last Stand

Aslında Arena moduda diyebiliriz. Bölgeler ele geçirildikten sonra belli bir skor sayısına ilk ulaşan takım, maçın galibi olacak ve galibiyeti kazanan oyunculara verilen hediyeleri kazanma şansına erişecek. İşin ilginç tarafı ise Last Stand DLC’si ile gelecek yeni PvP mod’unun haritalarında NPC karakterler de bulunacak. Yani yalnızca rakip ajanlar ile değil, NPC’ler ile de aynı anda savaşacağız. Ubisoft bu karar ile The Last Stand mod’unun yanlızca PvP seven oyunculara değil, PvE oyuncularının da ilgisini çekmesini amaçlamış. Ayrıca Last Stand DLC’si oyuna bir yeni incursion daha ekleyecek. DLC paketi bazı oyuncular tarafından eleştirilsede oyuna ekstra bir rekabetçi hava katmasıyla aslında güzel olmuş diyebiliriz.

Tom Clancy's The Division Last Stand

Tom Clancy’s The Division Last Stand Fragmanı:

Ayrıca yapımcı ekip içerisinden Julian Greighty, Game Rant’e verdiği röportajda önümüzdeki 12 ay içerisinde oyun için iki bedava genişleme paketi daha yayınlanacağını söyledi. Bu paketlerin büyük ihtimalle PVE ağırlıklı olacağınıda ucu açık bir şekilde belirtti. Arkadaşlar Bir Sonraki Haberimizde Görüşmek Üzere! Takipte Kalın! Sağlıcakla Kalın! İyi Oyunlar! Konu Hakkındaki Düşüncelerinizide Yorumlarda Belirtmeyi Unutmayın…