Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in Yeni Operatörlerinden Biri Jackal

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in Yeni Operatörlerinden Biri Jackal Yeni Güncelleme İle Gelecek 2 Operatörden Biri Açıklandı. Detaylar Yazımızda.Tom Clancy's Rainbow Six Siege'in Yeni Operatörlerinden Biri Jackal
     Şubat ayının ilk haftasında gelecek olan DLC paketi Operation Velvet Shell ile gelecek iki İspanyol operatörten biri açıklandı açıklanan operatör saldırı operatörü olarak görev yapacak.

Bir tanede savunma operatörü eklenecek ancak savunma operatörü hakkında bir açıklama yok. Yeni operatörün tam olarak özelliklerini bilmesekte Ubisoft’un yayınladığı video ile biraz fikir sahibi olabildik. Yeni operatörümüzün adı Jackal olarak açıklandı.

Yeni operatörün özellikleri gördüğümüz kadarıyla M4a4 saldırı tüfeği kullanıyor ve operatör videoda dışarıdan binaya baskın yapıyor. Ayrıca kaskında bulunan cihazın yaydığı ışık ile ayak izlerini takip edebiliyor. Diğer rakip operatörlerin yerini tespit edebilmek için büyük bir avantaja sahip. Oyuna aynı güncellemeyle bir operatör daha eklenecek bu operatör savunma operatörü olacak. Ancak savunma operatörü hakkında bir bilgi verilmedi.

Yeni DLC’yi sabırsızlıkla bekliyoruz. Ayrıca yeni karakter biraz fazla avantajlı olacak gibi. Ubisoft yetkilileri tarafından 2. İspanya özel kuvvet askeri bayan karakter olacağı açıklandı. Hatta redit’te resmi bile paylaşılmış ancak resmin doğru olup olmadığını bilmediğimiz için paylaşmama kararı aldık. Detaylar açıklandıkça bildirmeye devam edeceğiz. Bu hafta Rainbow’un ücretsiz olacağını da tekrardan hatırlatalım. 2-5 Şubat tarihleri arasında bu kampanya sürecek oyunu denemek isteyenler için büyük fırsat. Oynadı.com olarak iyi oyunlar dileriz.

 

Yeni Karakterin Videosu: