OYNADI.com Rust türkiye ekibinden herkese merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda rust modlu server için hazırladığımız kampanyanın bilgilerini ve detaylarını anlatacağız.

     Bu sefer karşınıza yeni bir fikirle çıkıyoruz. Rust türkiye ekibi olarak incelemelerimiz sonucunda rust modlu  serverlar da plan parçası arayan takas eden ve satan çok kişi olduğunu fark ettik. Rust türkiye ekibi olarak bizde rust oyucularımıza destek olmak için size bir kampanya hazırladık. Eminim herkesin hoşuna gidecek ve katılım fazla olacaktır. Unutmayın bu sizler için yapılmış kampanya bir iyi niyet göstergesidir bu yüzden herhangi bir şekilde suistimal edenler cezalandırılacaktır. 

     Nedir bu kampanya dediğinizi duyar gibiyim. Bazı sitelerden ve sistemlerden alışık olduğunuz steamdeki nikinizin yanına koyduğunuz tag karşılığında hediyeler ve öncelik kazandığınız bir sistem var. Sistem steam nikinizin yanına yazdığınız tagı kontrol ediyor ve eğer tag eklenmiş ise size ayrıcalık tanıyor. OYNADI.com Rust türkiye ekibi bizde aynı sistemi rust modlu serverlarımıza getiriyoruz. Tek yapmanız gereken steam nikinizin yanına “-OYNADI.com” tagını koymalısınız.

bpparcasi

rust turkiye ekibinden rust modlu serverında bp plan parçası

     Rust Türkiye BP Plan Parçası Sistemi şu şekilde işleyecek:

     Her gün 1 oyuncu 1 kere 100 adet BP Plan Parçası alma hakkına sahiptir.

     Eğer BP Plan Parçası daha önce alıp nikini değiştirdiğiniz fark edilirse bir daha ki sefere 100 BP Plan Parçası yerine 50 BP Plan Parçası alma hakkınız olacaktır. Eğer 2 kez nikinizi değiştirirseniz hakkınız 50 BP Plan Parçası olacaktır. 3. kere değiştirme durumunda bir daha BP Plan Parçası alma hakkınız olmayacaktır !

rust türkiye server rust modlu bp plan parçası

rust türkiye ekibinden rust modlu serverında bp plan parçası alma

    Rust modlu serverında BP Plan Parçası almak için yapmanız gerekenler:

  1. Steamden nikinizin yanına – OYNADI.com Tagını ekleyiniz.
  2. Oynadi.com teamspeak adresindeki BP Plan Parçası İsteme Odasına girmelisiniz. TS adresi: ts.oynadi.com
  3. Odaya girdikten sonra odada bulunan herhangi bir yetkiliyle iletişime geçiniz ve BP Plan Parçası almak istediğinizi belirtiniz. (Günlük 1 kere alınabilir)
  4. Yetkiliye gitmeden önce steamid nizi hazırlamalısınız. Yetkiliye hangi modlu rust serverında oynadığınızı ve steamid bilgilerinizi vermelisiniz. ( Steam ID nasıl Bulurum ? )
  5. Server da yetkilinin size BP Plan Parçası bekleyiniz.

     Arkadaşlar lütfen bu sistemin kurallara uyalım ve suistimal etmeyelim.

Sorunlar , öneriler ve şikayet için forumda mesaj yazabilirsiniz. Foruma Git