Bu yazımızda sizlerin hoşunuza gideceği yeni bir web sitesini duyuracağım. Hoşunuza gidecektir çünkü hiç bir ücret ödemeden ücretsiz şekilde steam cüzdan kodu kazanma veya başka hediyeler kazanmak istemez misiniz ? Bu web sitesini beğeneceğinizi biliyorum ve beğendikten sonra arkadaşlarınızla paylaşmayı sakın unutmayın 🙂

Joinkeys Nedir ?

Oyun sektöründe bir sürü firmanın bir çok çekilişlerine denk gelmişsinizdir. Hepsi kendisine özgü çekilişler ile bir çok ürün hediye etmişlerdir. Hediyelerin kazananları açıklanır ve kazananlar duyurulur. Peki kazananlar gerçekten ürünleri alabiliyorlar mı ? Bilemiyoruz yada bilmemizi istemiyorlar kim bilir… Ayrıca bu tür çekilişler ya yıl dönümlerinde yada özel etkinliklerde oluyor. Senede bir kaç kez çekiliş gerçekleşiyor ve binlerce kişi bu çekilişlere katılıyor. Bir sürü kişinin katıldığı bu çekilişlerde kazanma şansı çok düşük. Düşük kazanma ihtimali olan çekilişi kazandığımızı düşünelim ( Çok Şanslıysak Tabi ) kazandığımızda gerçekten bize kazandığımızı verecekleri belli değil. Sonuç olarak yılda 1-2 kaliteli çekiliş oluyor ve bu çekilişlere katılım çok olduğu için kazanma ihtimalide düşük oluyor.

Piyasadaki ihtiyacı ve durumu gören yatırımcı batuhan bey işe el atıyor ve çok güzel bir proje ile piyasaya giriş yapıyor. Tüm oyunculara hitap edecen güvenilir ve kazanma ihtimali yüksek olan çekilişlerin bulunduğu JoinKeys web sitesini piyasaya çıkarıyor.

Batuhan bey ile yaptığımız röportaj sayesinde bizler de projenin ne kadar güvenilir ve başarılı olduğunu kendimizde tecrübe ettik. Gerçekleştirdiği çekiliş sitesi projesi tam oyuncu topluluğuna hitap ediyor. Çekiliş sistemini eğlenceli bir hale getirmiş. Her çekilişte olduğu gibi heyecan duygusu sizi sarıyor ama bu sistemde farklı olan ve çekilişi daha eğlenceli oyun havasına sokan bir kaç özelliği var. Çekilişe katılıyorsunuz ama size getireceği sonuçlar ile heyecanınız kat be kat artıyor. Nasıl bu kadar heyecan verici bir çekiliş olabilir diye sorabilirsiniz bunu yazımızın ilerleyen bölümlerinde paylaşacağım.
Özetle JoinKeys keşke daha önce piyasaya çıksa diyeceğimiz türden bir web sitesi. Tüm oyuncuların ilgisini çekecek bir çok eğlenceli çekilişlerle dolu bir web sitesi. Sadece JoinKeys sitesine özel çekiliş tarzı ile çekiliş heyecanını ikiye katlıyor. Artık günlük oyun serüveninize yeni bir tat katıyor. Bir çoğunuz bu yazımız sonunda joinkeys sitesinin günlük ziyaretçisi olacaksınız.

Joinkeys Güvenilir Mi ?

Batuhan bey ile yaptığımız görüşmede ilk önce kendisine sorduğumuz soru JoinKeys ne kadar güvenilir oldu.Herkesin bildiği gibi oyuncuları hedef alan bir çok dolandırıcı piyasada bulunuyor. Her gün bir çok kişinin bilgilerinin çalındığı bir devirde yaşıyoruz. Oyuncu için en değerli olanda onların oyun hesaplarıdır. Böyle bir durumda JoinKeys ne kadar güvenilir olabilir diye kendisine sorduk.
Batuhan bey: Evet çok güzel bir soru. Günümüz problemlerinden biriside hesap hırsızlığıdır. Yıllarca piyasada kaliteli gözüküp aslında tek hedefleri oyuncuların bilgisini çalmak yönünde olan web siteleri açıldı. Bu yüzden artık bir çok oyuncu bu tür sitelere karşı ön yargılı davranıyorlar. Bu davranışlarını yargılamıyorum aksine daha tedbirli olmaları için onları uyarıyorum.

JoinKeys sitesinin beta sürecinde yapacağımız çekilişleri ve dağıtacağımız hediyeleri duyurmamız gerekiyordu. Sitemiz daha yeniydi ve bunu duyurmak için görüşme yaptığımız yayıncıların hepsi bizden çekiniyordu. Haklılar zamanında onlarda dolandırıcılardan dolayı sıkıntı yaşamışlar ve tekrar olmaması için tedbirli davranıyorlardı. Beta sürecinde görüştüğümüz yayıncılar ile anlaşmalarımız hep olumlu oldu çünkü biz bu işi gönüllü olarak yapan güvenilir bir oluşumduk. Anlaşmalarımızın ardı ardı kesilmedi çünkü bir kez bizi tanıdıklarında onlarda artık bu sistemin ne kadar güvenilir olduğunu anlamışlardı.
Joinkeys projesinin nasıl güvenilir olduğuna karar verdiler diye merak ediyor olabilirsiniz. Aslında o kadar zor anlaşılmayacak bir durum yok. Çok basitçe biz hiç kimseden bir şey istemiyoruz. Ne para Ne ekstra koşul yok. Nasıl yani diyebilirsiniz. Evet bizler hiç bir kimseden ne para bekliyoruz nede bir koşul koşuyoruz. Bizler için oyuncu olmanız yeterlidir. Sitemize girin ve çekilişe katılın bu kadar basit. Daha sonra heyecanla sonuçları bekleyiniz. Bu arada bizimle olan herkes kazanabiliyor. Tek yapmanız gereken bizim ailemizin bir parçası olun tek istediğimiz bu.

Joinkeys Nasıl Çalışır ?

Batuhan bey ile görüştükten ve sistemi gördükten sonra hemen bizlerde olaya dahil olduk. Bir çok çekilişe şimdiden katıldık bile. Sistemin çalışma şekli çok kolay. Siteye sosyal medya hesaplarınızla veya gmail hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra fark edeceksiniz size hemen JP puanı veriyor. JP = Join Points yani katılım puanı. Bu puanlarla sitede bulunan çekilişlere yatırım yapıyorsunuz. Örneğin Steam Cüzdan Kodu Kazanma çekilişleri oluyor bu çekilişlere JP yatırarak çekilişlere katılabilir ve kazanabilirsiniz.

Sitede 3 farklı çekiliş türü bulunmaktadır. 1. Seviye 2.Seviye 3.Seviye çekilişler. Seviyeler artıkça verilecek ürünlerin değeri artmaktadır. Dğereli ürünler olduğu için çekilişe katılanların sayısı da fazla oluyor tabi ki ama bu sizin gözünüzü korkutmasın bir tane çekiliş yok birden fazla var her zaman sizde kazanabilirsiniz.

Sistem güvenilir ve eğlenceli daha ne duruyorsunuz hemen kazanmaya başlayın.

steam oyun çekilşleri

steam oyun çekilşleri

-Nasıl JP Puanı Kasarım ?

JP puanı kasmak çok kolay ve sitenin sitemi sayesinde eğlenceli de. Birden fazla yöntem ile site üzerinden JP puanı kasabilirsiniz. Bu yöntemlerden bir kaçı: JoinKeys sitesinde vakit geçirdiğiniz 5 DK boyunca 1 JP kazanabiliyorsunuz. Steam hesabınızı siteye bağladıktan sonra profil isminize JoinKeys.com eklediğinizde JP kazanıyorsunuz. Sosyal medyada referanslı link paylaşarak JP kazanabilirsiniz. Ayrıca zaman zaman yapılan etkinliklere de katılarak JP Puanı kazanabilirsiniz. Bu etkinlikler genelde canlı twitch veya youtube kanallarında yapılıyor. Yayın sırasında JoinKeys kurucuları ve moderatörleri chat kısmından JP kodları paylaşıyorlar. Bu kodları site içerisindeki kısımlara girdiğinizde JP Puanı kazanmış oluyorsunuz. İşin ilginç kısmı bazen kullanıcılarda gaza gelip kendi JP puanlarını chatten paylaşıyorlar. Bu yüzden Twitch ve Youtube Kanallarını takip etmenizde fayda vardır.

-Joinkeys Sitesinde Ne Tür Çekilişler Oluyor ?

JoinKeys oyunculara hitap eden her ürünün çekilişini yapmaktadır. Örnek olarak steam cüzdan kodları oyuncu mouse klavye veya koltukları. Bu tür çekilişler sürekli site üzerinde olmaktadır. Ürünler sürekli olarak değişebiliyor ve yerine daha iyi ürünlerde ekleniyor. Tek yapmanız gereken sitedeki çekilişler kısmını sürekli takip ederek yenilikleri görebilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu Kazanma Çekilişleri

steam cüzdan kodu kazanma çekilişleri

steam cüzdan kodu kazanma çekilişleri

JoinKeys sitesinde en fazla olan çekilişler steam cüzdan kodu kazanma çekilişleridir. Bu çekilişler hızlı olarak tükenmektedir çünkü çok fazla kişinin ilgisini çekiyor ve bir sürü kişi bu çekilişlere katılmayı tercih ediyor. Steam cüzdan kodu kazanma etkinliklerde de dağıtılıyor bu yüzden sitedeki duyuruları da takip etmenizi öneririm.

-Çekilişlere Nasıl Katılırım ?

Çekilişlere katılmak çok basittir. Sitede çekilişler kısmında beğendiğiniz ve kazanmak istediğiniz çekilişi belirleyiniz. Daha sonra çekilişin sağ kısmında katıl butonuna bastığınızda karşınıza bir ekran gelir. Bu ekranda 1 ile 1000 arasında JP değerleri bulunmaktadır. Buradan yatırmak istediğini JP puan miktarını seçip çekilişe katılabilirsiniz. Örnek : Steam Cüzdan Kodu  kazanma çekilişine katılmak için sağ tarafındaki katıl butonuna basın ve çıkan puan seçeneklerinden size uygun olan miktarı seçip çekilişe katılabilirsiniz. Dikkatinizi bu puanlar çekmiş olabilir ve bunlar nedir ne işe yarıyor diye bilirsiniz. Hemen diğer konumuzda buna değinelim.

-JP Puanları nedir ?

Çekilişlerin üst kısmında Başlama JP ve Katılım JP kısmını görmüşsünüzdür. Burada ki değerler bizlere çekilişlarin durumunu belirtir. Örneğin bir çekilişin başlaması için gereken JP Puanını “Başlama JP” bölümü göstermektedir. “Katılım JP” kısmı ise kullanıcıların bu şekilişe yatırdığı toplam JP puan miktarını göstermektedir. Ne zaman bu “Katılım JP” puan miktarı “Başlama JP” miktarına eşit olduğu zaman çekilişin çekilme olayı başlar. Çekiliş sonuçlarıda hemen ardından açıklanır.

-Çekilişlere Ne kadar JP yatırmalıyım ?

Çekilişlere istediğiniz kadar JP yatırabilirsiniz. Tercih tamamen size aittir. Tavsiyemiz JP harcaması yaparken iyi hesaplama yapmalısınız. Siteden birden fazla farklı çekiliş vardır. Bunlardan en çok kazanmak istediklerinize JP yatırabilirsiniz. Ayrıca bir çekilişe yatırdığınız JP miktarı arttıkça kazanma oranınız da artmaktadır. Steam cüzdan kodu kazanma çekilişlerine fazla yatırmanızı önermeyiz çünkü o tür çekilişler sürekli olarak yapılmaktadır.

-Çekiliş Sonuçları Nerede Açıklanıyor ?

Çekiliş sonuçları “Başlama JP” miktarına ulaşıldıktan hemen sonra geri sayım başlamaktadır. Geri sayım bittikten hemen sonra sonuçlar çekilişin detayları kısmında açıklanmakta kazananlar ve kaybedenler listelenmektedir. Daha önce yapılmış steam cüzdan kodu kazanma çekilişlerinin sonuçlarını da siteden görebilirsiniz.

-Joinkeys Bu Kadar Ücretsiz Çekilişi Nasıl Yapabiliyor ?

JoinKeys yaptığı tüm çekilişler bir sponsor veya yatırımcılar tarafından desteklenmektedir. Bundan dolayı kullanıcılardan asla bir ücret karşılığı beklemeden ücretsiz çekilde çekilişlere katılma hakkı sunuyorlar.

-Joinkeys İle Daha Fazla Nasıl Kazanırım ?

JoinKeys amacı zaten kullanıcılara olabildiğinde daha fazla hediyeler vermek bu yüzden onları takip eder ve sosyal medyada paylaşırsanız daha fazla kazanabilirsiniz.

-Joinkeys İle Nasıl Çalışabilirim ?

Şuanda joinkeys ekip alımları açık ve yeni yetenekli kişiler aramaktalar. Eğer sizlerde bu sisteme katkınız olabileceğinizi düşünüyorsanız sitelerinin iletişim bölümünden onlara ulaşabilirsiniz.

JoinKeys sitesini piyasadaki tek ve en güzel çekiliş sitesi olarak bizler değerlendirdik. Kendilerinin başarılarının hızla devam edeceğini bu yazımızdan çok kısa bir süre sonra büyük kitlelere ulaşacağına inanıyoruz.

Bizlerde bu güzel macerada yerimizi aldık ve siteye üye olduk. Sizlerinde bu siteye hemen üye olmanızı ve geç kalmadan ilk üyelerden olmanızı tavsiye ederiz.
Yazımızın sonuna geldik. Eğer yazımızda değinmediğimiz noktalar varsa bizlere aşağıya yorum atarak iletebilirsiniz.

– JoinKeys JP kasmanın bir yolu da referans link ile üye olmaktır. Referansınız ile birisi üye olursa hem siz hemde üye olan kişi JP kazanmaktadır.

OYNADI.com Resmi Joinkeys Referans Linki : https://goo.gl/jEFDjK

Bu link ile üye olursanız hem bizler hemde sizler kazanabilirsiniz.

Ayrıca yorum kısmına referans linklerinizi paylaşın başkalarıda sizin referans linkinizle üye olursa herkes kazanır.

Jonikeys Yetkilileri : Yazıya her yorum atana JP Puanı hediye edeceğiz.

 

 

JoinKeys Web Sitesi: http://www.joinkeys.com/