Sniper Ghost Warrior 3 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

Sniper Ghost Warrior 3 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri Açıklandı. Detayları Yazımızda Bulabilirsiniz.

Sniper Ghost Warrior 3 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

Sniper Ghost Warrior 3 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

Sniper Ghost Warrior 3 açık dünya keskin nişancı ve gizlilik üzerine kurulu bir aksiyon oyunudur. Oyunun çıkış tarihi ilk  olarak  27 Ocak 2017 olarak açıklandı ancak daha sonra tarih değişikliğine gidilerek 4 Nisan 2017‘ye ertelenmiştir.

Oyun Steam’da 75 TL’lik fiyat etiketiyle ön sipariş olarak satışa sunulmaya başlanmıştır.Ayrıca oyunda Crytek’in CryEngine grafik motoru kullanılmıştır.Oyun CI Games isimli oyun yapım şirketi tarafından yapılmıştır.

Bu son teknoloji modern askeri shooter oyunu ile düşman hatlarının ötesine geç. Rusya sınırındaki, Gürcistan’da düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısını oyna. Kendi seçimlerin doğrultusunda bu acımasız açık dünyada görevleri başar.

Bir Sniper ol: Düşmanlarına uzak menzilden saldır. Dürbün irtifasını, nefes kontrolünü, rüzgar hızını ve yönünü hesaba kat ve silahını ve mermini seç.
Bir Ghost ol: Düşmanlarını bir gölge gibi takip et ve onları sessizce çeşitli şekillerde alt et. İnsansız hava aracı ile keşif ve dikey navigasyon gibi gelişmiş gizlenme oyunu tekniklerini kullan.
Bir Warrior ol:
Kişisel oyun tarzına ve görevlerin ihtiyacına göre modifiye edebileceğin geniş bir yelpazedeki gelişmiş silahlara sahip ol. Piyade tüfeklerine, pompalı tüfeklere, otomatik silahlara ve hatta patlayıcılara sahip ol.
Üçü Birden Ol: Rusya sınırındaki, Gürcistan’da düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısısın. Acımasız savaş lordları bütün bölgenin kontrolünü elinde tutuyor ve ülkenin kaosa sürüklenmesini engellemek senin omuzlarına düşüyor.

Minimum 

İşletim Sistemi: Windows Vista (64 Bit)
İşlemci: İntel Core İ3-530 2.9 GHz / AMD Phenom II X3 715
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce  GTX 760 / Radeon HD 7870
Ram: 8 GB
DirectX: 11
Kullanılabilir Alan: 50 GB

Maximum (Tavsiye Edilen) 

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit)
İşlemci: İntel i5-2300 2.8 GHz / AMD FX-8120
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 950 | 2GB / AMD Radeon R9 370X
Ram: 8 GB
DirectX: 11
Kullanılabilir Alan: 50 GB

Sniper Ghost Warrior 3 Fragmanı:

Sniper Ghost Warrior 3  2.Fragmanı: