Yeniden Bir Rust haber i ile sizlerle birlikteyiz. Rust’ın gelişiminde yeni bir haftadayız ve takım yine ortalığı yıkıp geçiyor. Ayrıca ana sunucumuz hakkında da yeni haberlerimiz var (gönderinin altına bakın). Güncelleme bu Perşembe yayınlanacak ve haritayı zorlamayacak veya BP wipe gerektirmeyecek. Hadi halledelim şu işi…

Daha fazla Kaynak!

     Etrafta daha çok kamp belirdikçe kaynakların nasıl nadirleştiğini fark ettiniz mi? Hayır, bu sizin hayal gücünüzün eseri değil. Çünkü kaynaklar (ağaçlar, boğumlar vs.) alet dolaplarının etrafında ortaya çıkmamaya ayarlandı.
Sağolsun ki Andre bunu dün değiştirdi ve kaynaklar artık daha çok yerde ortaya çıkacak, alet dolabı olsun veya olmasın. Bu toplama işlerinizi uzun sürede çok daha kolaylaştıracaktır!

Yeni admin aracı!

     Adminler bu güncellemede şımartılacak – belirli oyun katmanlarını kapatmanızı sağlayan yapımcı araçları artık bütün moderatörler tarafından erişilebilir. Elle yapılmayan binaları ortadan kaldırmak, yapılanları ortada bırakırken, adminlere ESP hilelerini yakalamada büyük kolaylıklar sağlayacaktır.
Bu araca ulaşmak için (Sunucuda moderatörlüğünüz varsa) F1’e basın ve araç sekmesine erişim sağlayın.

Su yüzeyi

     Diogo su altındaki ortamı kostik efektler ekleyerek geliştirdi. Su kostik efektinin ne olduğunu bilmeyenler için, bu şey yüzeydeki deseni etkileyerek ışık yansımalarının görünmesini sağlayan bir özellik. İşte size bir fikir edindirmek için ayarladığımız görseller (ancak gerçek etkisini görmek için oyunda görmelisiniz)…

Fırlatılabilir eşyalar

     Alex ve Andre fırlatılabilen silahlar üzerinde çalıştılar. Hala ayrı bir dal, o yüzden size değişiklikleri gösteremiyoruz, ancak büyük ihtimal fırlatılabilen silahlar güncellemeden sonra farklı gözükecek ve farklı hissettirecek.

Dungeon görsel güncellemeleri

     Vince dungeonlar da büyüsünü güç kaynağı ve tren çöplüğünü güncelleyerek, birkaç şeyle birlikte büyük tank ve vinç dokularını ekleyerek konuşturdu. Normal olarak, bu değişiklikler bir sonraki güçlendirilmiş güncellemeye kadar gelmeyecek (2 Haziran).

Diğer Yenilikler / Düzenlemeler

Birkaç bug düzenlememiz oldu ve birçok yeni özelliğin üzerinde çalıştık. Onlar da şöyle:
Metal yapıların çatılarının görülmez olma sorunu çözüldü (düşük dekor& obje kalitesi)
Duvarların küçük bir bölümündeki görülmezlik problemi çözüldü
Silah eklentilerinin kullanıcılara çıkardığı sorunlar çözüldü
Çıkıştaki bütün antihack verileri resetlendi

Oynadi.com Rust Haber sayfamızı sürekli takipte kalın ve güncel rust ile ilgili her şeyi bizden öğrenin.

Çevirmen : FhoTheWuck