Rust gelişimi için yeni bir haftadayız ve çok fazla ihtiyaç duyulan Rust Denge ve Düzeltmeler ile birlikte öğe maliyetlerine bir sürü değişiklik yaptıklarını görüyoruz. Ayrıca, petrol varilleri artık ham petrole ek olarak düşük kaliteli yakıtlar eklendi !

Varillerde Düşük Kalite

Ham petrol varilleri, bu hafta başlayacak olan early game için potansiyel olarak büyük bir kayma yaşıyor ve şu an 5-8 düşük kalite ve 15-19 ham petrol arasında düşüyor.Artık bir fırına ve kod kilidine doğru yarış hızlandırıyor; artık yalnızca hayvanlara güvenmeniz gerekmiyor.

Skin Düzeltme

Birkaç hafta boyunca, bazı skinler hazır hale getirilemedi. Neyse ki, ekip bir düzeltme üzerinde çalışıyor, bu yüzden umarım tüm özel kaplamalar Perşembe güncellendikten sonra tekrar hazırlanabilir.

Maliyet İndirimleri

Artık birkaç öğe daha düşük işçilik maliyetine sahip. Mayınlar artık daha ucuz olduğu için uzun çimler ve çalılar boyunca trekking yaparken sırtınızı izleyin. İkincisi, çift barrel, PvP için daha popüler bir seçenek olabilir, çünkü metal parçalarının ve boruların maliyeti düşürüldü. Metal barikat bir tane daha az gerektirdiği için, bıçak bütçeniz biraz daha rahatlayabilir.

Maliyet Değişiklikleri

Sabit Öğeyi Alamama

Son zamanlardaki bir değişiklik, konuşlandırılabilir nesneler arasında bırakılan öğeleri almaya zor (veya neredeyse imkansız) hale gelmişti. Takım, bazı değişiklikler yapmış, yerde bulunan eşyaları alamama sorunu düzeltildi.

 

Geri Dönüşüm Sesi Düzenlemesi

Bileşen sisteminin piyasaya sunulmasından bu yana, geri dönüşüm cihazı, çalışırken oldukça yüksek bir gürültü çıkardı; ancak, yalnızca yaklaşık 15 metre boyunca duyulabiliyordu.Artık genel olarak çıkardığı ses seviyesi azaltıldı fakat uzaktan duyulma oranı arttırıldı .

İkinci Yay Sesi Düzenlemesi

Bazen, yay gerip attıktan sonra hotbar’ınızdaki öğeler arasında geçiş yaparken, başka bir yay ateşi duyardınız.Anlaşılabilir bir şekilde, bu oldukça şaşırtıcı olabilir, çünkü başka bir oyuncu başının yanında bir ok atıyor gibi görünüyordu.Yeni gelicek güncelleme ile bu sorun ortadan kaldırılacak.