Red Dead Redemption 2 PC’ye Çıkacak mı?

Red Dead Redemption 2 PC’ye Çıkacak mı? Rockstar Games’in 2017’de Çıkacak Olan Oyunu Red Dead Redemtion 2 Hakkında Detaylı Bilgi Haberimizde!

Red Dead Redemption 2 PC'ye Çıkacak mı?          Rockstar Games’in geliştirdiği ve 2017 sonlarına doğru çıkacağı duyurulan Red Dead Redemption 2 hakkında yeni bilgiler ve duyumlar almaya başladık. Red Dead Redemption 2  Rockstar Games tarafından sadece yeni nesil konsollara çıkarılacağı duyurulmuştu. Rockstar Games’in bu kararı PC oyuncularını üzmüş ve yoğun bir eleştiri almıştı. Rockstar Games’in oyunu PC’ye çıkarmamasının en büyük nedeni korsandı. Rockstar Games korsana karşı önlem almak için Denuvo isminde korsan oyun ile mücadele eden oyunların kolay kırılmaması için yazılım geliştiren bir firmayı kendi bünyesine kattı. Denuvo isimli firma’nın Rockstar Games için yeni bir oyunda şifreleme tekniği üzerinde çalıştığı öğrenildi. Rockstar Games’in çıkacağını duyurduğu tek oyun Red Dead Redemption 2 olduğuna göre yeni oyunun PC’ye çıkma ihtimali arttı. GTA 5’ide ilk konsollara çıkarıp ardından uzun bir süre sonra PC’ye çıkaran Rockstar Games’in yine benzer bir olaya imza atabileceği muhtemel. Umarız Red Dead Redemption 2 PC’ye çıkar diye ümit ediyoruz.

Red Dead Redemption 2 PC'ye Çıkacak mı?

Red Dead Redemption 2’de Neler Olacak?

Şimdi gelelim Red Dead Redemption 2’nin nasıl bir oyun olacağına; Red Dead Redemption 2, GTA 5 gibi büyük bir açık dünyası bulunan vahşi batı tarzında aksiyon ve macera temalar’ını işleyecek. Oyunun videosuna baktığımızda hayvan çeşitliliği ve vahşi batı dönemindeki araçları içinde bulunduran büyük yeni bir oyuna benziyor. Oyunun çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Red Dead Redemption 2 PC'ye Çıkacak mı?
Fragmandaki yedi atlı kovboyun isimleri açıklanmadı, ama bu ekibin ilk oyundan ana kahramanımız John Marston’ın ekibi olduğunu tahmin ediyoruz. Rockstar Games’in şu ana kadar bıraktığı ipuçları hep bu yönde oldu. Ekipte yer alan isimlerden bazılarını da posterleri inceleyerek bulduk. Çetenin lideri Dutch van der Linde’yi aslında tanıyoruz. Döneminin en korkulan isimlerinden biriyken zaman içerisinde kendi felsefesine yenik düştü.

Red Dead Redemption 2 PC'ye Çıkacak mı?

Posterden çıkarabildiğimiz bir diğer isim de Bill Williamson’a benziyor. Bill’i de ilk oyundan net bir şekilde hatırlıyoruz, zira o da John’un başına bela olup, hak ettiğini bulan tiplerden biriydi. Diğerlerinin silüetlerine bakarak %100 bir şey demek zor ancak teoriler geri kalan isimlerin Jack Swift, Red Harlow, Landon Ricketts ve Shadow Wolf olduğu yönünde.

Red Dead Redemption 2 PC'ye Çıkacak mı?

Oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda belitmeyi unutmayın. Oyun hakkında yeni gelişmeler yaşandıkça haberlerimizde yer vermeye devam edeceğiz.

Oynadi.com olarak İyi Oyunlar Dileriz Sağlıcakla Kalın.

Red Dead Redemption 2 Fragmanı: