Rainbow Six Siege’in Yeni Karakteri Tanıtıldı. Rainbow Six Siege’in bir sonraki haritasının ortaya çıkmasının ardından, bu ayın ilerleyen zamanlarında çıkacak olan üç yeni sınıftan biri şimdiden alay konusu oldu.

Rainbow Six Siege’in Yeni Karakteri Tanıtıldı.

Ying Hong Kong’un Flying Tigers olarak da bilinen Özel Görev Biriminden gelen Operation Blood Orchid’de ki iki yeni karakterden biridir. İkinci silahı Q-929 iken Six12 ve T-95 LSW’yi birincil silah olarak taşıyor. Elbette, en büyük soru bu onun yeteneğimidir ve maalesef burada tamamen kullanılmış bir şekilde göremiyoruz.

The punch starts from the heart and does not miss. http://ubi.li/segrj

Rainbow 6 paylaştı: 18 Ağustos 2017 Cuma

 

Video, barikatlı bir girişin altından bomba attıldığını gösteriyor ancak gerçek amaç ortaya çıkamadan video bitiyor. Reddit’de yeni bir söylenti mevcut, buda videoda görülen bombanın yüzeyi üzerinde yuvalanabileceği veya bağlanabilen bir flashbang bombası olduğunu ileri sürüyorlar. Söylenti doğru bir şekilde Ying’in yüzünü güldürdüğü göz önüne alındığında, bunun doğru olduğunu varsaymak güvenli görünüyor.

Rainbow Six Siege

Ubisoft’un Blood Orchid için yaptığı tam açıklama yakında çıkıyor. Geçtiğimiz haftalarda bir canlı yayın sırasında Theme Park olarak adlandırılan ve Ying teaser’de görülen yeni Hong Kong haritasının yanı sıra genişlemenin eklediği diğer iki karakter daha gösterilecek. Bu sınıflar 29 Ağustos’ta 2. sınıf mevsimlik geçiş sahiplerine ücretsiz olacakken, diğer oyuncular bunları bir hafta sonra oyun içi para birimi ile satın alabilecekler.

 

Evet değerli okuyucularım;

Rainbow Six Siege’in Yeni Karakteri Tanıtıldı hakkında yazdığım yazı için ne düşünüyorsunuz?

  • Bahsettiğim haber hoşunuza gitti mi?
  • Sizce yeni çıkacak karakter ne gibi özelliklere sahip olacak?
  • Bu gibi başka haberleride sizler için araştırayım mı?

Düşüncelerinizi ve cevaplarınızı aşağıya yorum olarak yazarsanız hemen yorumunuzu okur ve sizin yorumunuza geri cevap yazarım.