PUBG İçin Yeni Arayüz! PlayerUnknown’s Battlegrounds‘un arayüzü, artık sıkıcı ve bunaltıcı bir hal almaya başlamıştı ve anlaşılan Bluehole, Inc ekibi de bunun farkına varmış ki, yakın bir zamanda yepyeni bir arayüz ile yeni bir güncelleme olacağı kesinleşti. Hemen aşağıdaki görselde de görebileceğiniz üzere, yeni arayüz, PUBG‘nin eski arayüzüne göre çok daha temiz ve rahat. O eski bunaltıcı havasından uzaklaşmış, yerine insanın içini biraz daha açan bir arka plan getirmişler.

PUBG İçin Yeni Arayüz!

pubg yeni arayüz

Şu aralar dünyanın en popüler oyunlarından biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın kullanıcı arayüzü berbat diyebiliriz. Aslında basit ve sade bir arayüzü var, ancak bu çok sıkıntıları ve eksikleri yok demek değil.

 

Hantal ve istenilene ulaşmayı zor kılan, pazara ulaşılamayan, kutu açmanın bile çok zaman aldığı bir arayüzden bahsediyoruz. Bu şikayetlere ek olarak pek çok oyuncu da kendi konsept tasarımlarını paylaşıyor ve ortaya da gayet etkileyici sonuçlar çıkıyor diyebiliriz.

pubg yeni arayüz

PUBG geliştirici ekibi, kullanıcı arayüzünü yenileme üzerinde çalıştığını söylediler. Ne yazık ki birkaç aydır bu konu hakkında pek de bir şey söylenmedi ortalıklarda, fakat en sonunda yeni arayüz gözüktü. Elbette, böylesi bir değişim, performans optimizasyonu, içerik üretimi ya da hata çözümü gibi konuların önüne geçemez, öylesi bir değişiklik görmenin güzel olacağını belirtebiliriz.

Bluehole ve oyunun baş geliştiricisi  bu şikayetlere kulak tıkamış değil tabii. Hatta tam aksine PUBG için birkaç aydır yeni bir arayüz üzerinde çalıştıklarını da resmen duyurdu artık. Greene “Bu konuyla ilgili olarak yaptığımız çalışmaları gördüğünüzde sizler için güzel bir sürpriz olacak.” bile dedi.

Tabii şuana kadar  bu arayüz güncellemesinin ne zaman geleceğine dair bir açıklama yapılmadı, umarız yakın zamandadır.

 

Evet değerli okuyucularım;

PUBG İçin Yeni Arayüz!, hakkında yazdığım yazı için ne düşünüyorsunuz?

  • Yazdığım haberi beğendiniz mi?
  • Sizce yeni arayüz güzel olacak mı?
  • Bu gibi başka konuları da sizler için araştırayım mı?

Düşüncelerinizi ve cevaplarınızı aşağıya yorum olarak yazarsanız hemen yorumunuzu okur ve sizin yorumunuza geri cevap yazarım.