PUBG Gamescom Turnuvasının Galibi Türkiye! Evet yanlış duymadınız 😀 Almanya’da düzenlenen Gamescom fuarı’nda bir PUBG turnuvası gerçekleşti ve bir çok ülkeden bu turnuvaya katılan takımlar arasında, 1. duo maçının galibi Team Bosphorus oldu.

 

PUBG Gamescom Turnuvasının Galibi Türkiye!

röportaj esnasında çekilmiş fotoğraf

İki kişilik (Duo) takımların çarğıştığı karşılaşmalarda Türkiye’yi temsil eden Ferit Karakaya ve Cem Karakoç ile birlikte ilk turnuva galibiyetimizi aldık. Beklediğimiz gibi sonuçlanan karşılaşmalar, bizi bir nebze olsa da mutlu ediyor.

Çok sevilen ve son zamanlarda deli gibi oynanan Playerunknown’s Battlegrounds’un Almanya Gamescom fuarında düzenlenen turnuvada bugün Duo karşılaşmalar yapıldı. İki kişilik takımlardan oluşan PUBG karşılaşmalarında ülkemizi temsil eden Bosphorus takımın oyuncularından Mithrain ve wtcNN kazandıkları karşılaşma ile bizlere bu turnuva süresince ilk galibiyetimizi getirdiler. Darısı diğer katıldığımız turnuvaların başına 🙂

Puan Durumu

puan durumu

Galibiyet ardından ülkemizi temsilen giden oyuncular Türk Bayrağı ile fotoğraf çektirdi. Temsilcilerimiz ile yapılan röportajda Cem Karakoç, “Kazandığımız ilk karşılaşmadan dolayı çok mutluyum.” dedi.

View this post on Instagram

Sea

A post shared by Ferit Karakaya (@wtcnn) on

Temsilcilerimiz adına 26 Ağustos’ta gerçekleştirilecek büyük final öncesi büyük moral kaynağı olmasını beklediğimiz galibiyet umarız ki Duo karşılaşmalarda şampiyonluğu getirir. Ayrıca diğer temsilcilerimiz, ZeoNNN ve Mirliva büyük çaba içerisinde Duo karşılaşmalarda yer alıyor. Katıldığımız her turnuvada yüzümüzün gülmesini istiyoruz, Türkiye’deki oyuncular gerçekten başarılı, buradan tüm turnuvalara katılan Türk oyuncularına ve bugün Almanya’da bizleri gururlandıran bütün temsilcilerimize başarılar diliyoruz.

 

Evet değerli okuyucularım;

PUBG Gamescom Turnuvasının Galibi Türkiye, hakkında yazdığım yazı için ne düşünüyorsunuz?

  • Bahsettiğim haberi beğendiniz mi?
  • Sizce diğer turnuvalarda’da aynı başarıyı gösterebilir miyiz?
  • Bu gibi başka haberleri’de sizler için site’de yayınlayayım mı?

Düşüncelerinizi ve cevaplarınızı aşağıya yorum olarak yazarsanız hemen yorumunuzu okur ve sizin yorumunuza geri cevap yazarım.