No:70 Eye of Basir Ne Zaman Çıkacak?

No:70 Eye of Basir Ne Zaman Çıkacak? Yeni Türk Korku Oyununun Çıkış Tarihi, Sistem Gereksinimleri ve Oyun Hakkında Detaylı Bilgi Haberimizde!

No:70 Eye of Basir Ne Zaman Çıkacak?

No:70 Eye of Basir Ne Zaman Çıkacak?

           No:70 Eye of Basir  Oldmoustache Gameworks tarafından Korku, macera, bulmaca türlerinde geliştirilen zengin bir hikayesi olan FPS bir oyundur. Oyunun büyük kısmı tamamlanmıştır. Oyun şuan PC, Mac ve Linux platformlarına çıkış yapacak ancak yapımcıların PS4 VE Xbox konsollarınada oyunu çıkarmak gibi bir hedefleri var. Oyun 15 Nisan 2017 tarihinde çıkış yapacak nedeni ise Outlast ve Resident Evil gibi dünyaca ünlü korku oyunları arasında kalıp pazarda kaybolmamak. Oyun Single Player olacak. Oyun Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde yayınlanacak. Oyunun internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun Steam Greenlight sayfasınada buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun seslendirme ekibinde Deadpool’u Türkçe Dublaj olarak seslendiren Harun Can’da yer almakta.

No:70 Eye of Basir Ne Zaman Çıkacak?

Birazda oyunun hikayesi hakkında bilgi verelim. Oyunun Ana Karakterinin Sözleri:

Aslında çocukluğumun geçtiği güzel bir yerdi burası, babaannem ve büyükbabamın yadigârı…

Seneler sonra nasıl geldim bilmiyorum, geçmişi anımsıyorum, çimenlerin süslediği tahta çitlerin yolundan geçiyorum, hatırlamaya çalışıyorum. Ellerim titriyor…

No:70 Eye of Basir Ne Zaman Çıkacak?

Kıyısından dahi geçemediğim derin karanlıklar çekiyor içine beni gıcırtarak dişlerini.Yalnızım yürüyorum, gölgelerin anlatacakları var…

Çocukluğumun geçtiği o eve gitmeliydim. Orada sırlarım, korkularım vardı. Gölgeler, sesler, hisler vardı o evde. Babaannemin, büyükbabamın anılarının olduğu, benim hayatımdaki huzursuzluklarımın nedeni olan o ev şimdi beni çağırıyor.

Sislerin arasındaki korkularımı aydınlatmalıyım. Oradaki anıları, ruhları ve kendimi huzura kavuşturmalıyım. Şimdi ayaklarım, yıllar sonra beni oraya sürüklüyor ve halâ korkuyorum!

No:70 Eye of Basir Ne Zaman Çıkacak?

No:70 Eye of Basir Sistem Gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri
CPU: Intel Core i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.60 GHz
RAM: 4 GB
OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit – Mac osx – Linux
Video Card: NVIDIA GeForce GTS 450 (1 GB) or AMD Radeon HD 5870 (1 GB)

Önerilen Sistem Gereksinimleri

CPU: Intel Core i5-2500K @ 3.30GHz
RAM: 8 GB
OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 760 (4 GB)

Oyunun Sinematik Fragmanı:

Oyunun Oynanış Fragmanı: