Mount And Blade 2 Bannerlord Ne Zaman Çıkacak ?

Mount And Blade 2 Bannerlord Ne Zaman Çıkacak ? Sistem Gereksinimleri Nelerdir ? Detaylar Yazımızda.

Mount And Blade 2 Bannerlord Ne Zaman Çıkacak ?

Mount And Blade 2 Bannerlord Ne Zaman Çıkacak ?

    Mount & Blade 2 Bannerlord  Ankara merkezli Türk oyun firması  TaleWorlds Entertainment tarafından halihazırda   geliştirilmesi devam eden ve yayınlanması planlanan rol yapma, orta çağ tabanlı açık dünya savaş oyunudur. Dünyaca ünlü Mount & Blade serisinin yeni çıkacak olan oyunudur.

Oyunun 2017 yılında çıkması planlanmaktadır ama henüz kesin bir tarih belirtilmemiştir. Firma yetkilisi Ali Erkin resmi twitter hesabından 5 Mart 2017 tarihinde yaptığı açıklamayla Kapalı Beta Çok Yakında Geliyor şeklinde bir mesaj  yayınladı. Taleworlds’de bu mesajı kendi hesabından paylaşarak mesajı doğruladı. Oyunun oluşturulan Steam sayfasındada Açıklanacak ibaresi yer almaktadır. Firma Oyunun yapım aşamasının yolunda gittiğini açıkladı. Büyük bir ihtimalle oyun bu sene satışa sunulacak.Oyunun yapılacağı 27 Eylül 2012 de duyurulmuştur.

Oyunun geliştirme aşamasında Oyunun grafikleri daha iyi gölgeleme ve daha yüksek detaylı modellerle önceki oyun olan  Mount & Blade: Warband’a göre belirgin bir şekilde daha iyi hâle getirilmiştir. Karakter animasyonları hareket yakalama teknolojisi kullanılarak oluşturulmuş ve yüz animasyonları da canlandırılan duygularla iyileştirilerek güncelleneceği söylendi.

Oyun içi ile ilgili özellikler de yeni envanter arayüzü ve daha iyi yapay zekayla güncellenmiş. Kuşatma sistemi de oyuncuların geri dönüşlerine dayanarak kuşatma sırasında kullanılabilir ek taktiklerle geliştirilmiştir.

Buradan yeni oyunda nelerin olacağını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Duyurulan Özellikler:

 • Mount & Blade Warband’dan 200 yıl önce Kalradya İmparatorluğu’nun çöküş döneminde geçmekte.
 • Oynaması zorunlu olmayan ana hikaye.
 • Kurum içi geliştirilen yeni oyun motoru.
 • Zengin, çeşitli kültürlere ve gelişmiş tarihi arka plan bilgisine sahip birden çok ülke barındırmakla birlikte eşsiz kişilik ve geçmişe sahip NPC’lerle dolu büyük kıta.
 • Keşfedilecek pek çok yere ve tanışılacak karakterlere sahip sürükleyici şehir ve kasabalar.
 • Çeşitli sonlara sahip daha derin görevler ve önemli oyuncu kararları.
 • Seslendirilmiş ve motion capture ile canlandırılmış diyaloglar ile geliştirilmiş hikaye anlatımı.
 • Dinamik hava ve mevsimler ile ortaya çıkan ve oyuncunun vermesi gereken önemli kararlar sunan türlü oynanış özellikleri.
 • Birbirleriyle ve oyuncuylar iktidar mücadelesi için rekabete ve işbirliğine girebilen zeki yapay zeka.
 • Dünya üzerinde anlaşılabilir ve ölçülebilir etkileri olan, değişken arz ve talep ilişkisine sahip çalışan bir ekonomi.
 • Yerleşimlere saldırırken oyuncuya özgürlük tanıyan çeşitli kuşatma silahları.
 • Çevresine zekice karşılık verebilen, çeşitli ülkeler ve partiler için türlü dövüşme tarzlarına sahip büyük ölçüde geliştirilmiş savaş yapay zekası.
 • Binlerce kombinasyon olasılığının arasından kendi silahlarınızı yapabilme imkanı .

Mount And Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri:

Minimum

❱ Intel i3-2100 / AMD FX-6300

❱ 4 GB RAM

❱ Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240

❱ 40 GB Disk Alanı

Oynanış Videosu:

Oynanış Videosu 2: