Mount and Blade II: Bannerlord’un Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı!

Mount and Blade II: Bannerlord’un Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı! Taleworlds Eintermaint’in Yayınladığı Fotoğraflar ve Oyun Hakkında Bilgi Haberimizde!

    Heyecanla beklediğimiz Taleworlds Eintermaint’ın yeni oyunu Mount and Blade II: Bannerlord’un yeni görselleri yayınlandı. PC Gamer dergisine kapak olan Mount and Blade II: Bannerlord hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya başlandı. Oyunun bu denli büyük bir tanıtımının yapılması oyunun çıkış tarihinin çokta geç olmadığını göstemektedir. Oyunun ekran görüntülerini yorumlarsak görüntülerden oyunun grafik kalitesinin çok üst düzeyde olmadığını anlayabiliyoruz. Ancak yinede strateji ağırlıklı bir oyun olan Mount and Blade II: Bannerlord için grafik kalitesinin olması gereken düzeyde olduğunu diyebiliriz.

Birde savaş alanlarındaki kalabalığın ve savaş alanlarının doluluğunu görünce açıkcası çok mutlu oldum. Savaşlarda orduların asker sayılarının bir hayla fazla olması diğer Mount and Blade II: Bannerlord severleride mutlu etmiştir diye düşünüyorum. Birde oyunun ne zaman çıkacağını öğrenebilsek iyi olurdu. Oyunun ne zaman çıkacağı hakkında bir fikir sahibi olmak isterseniz buradan konulu yazımıza ulaşabilirsiniz. Oyunda neler olacağını neleri yapabileceğimizi öğrenmek içinde buradan Mount and Blade II: Bannerlord’da Neler Olacak? konulu yazımıza gidebilirsiniz.

Önemli olan ve bizi gururlandıran meslelerden biriside ilk kez bir Türk yapımı oyunun dünyanın en önemli oyun dergisine kapak olmasıydı. PC Gamer’dan olumlu not alan oyun Skyrim’dan sonra en iddialı ve hırslı sandbox RPG tanımlamasınında kullanıldığını belirtelim. Umarız Mount and Blade II: Bannerlord çıkışını güzel bir şekilde yapar ve güzel bir satış rakamı yakalar bu sayede hem ülkemize bir ihracat değeride katmış olur. Aşağıda yayınlanan fotoğrafların tamamını görebileceksiniz. Oynadi.com olarak İyi Oyunlar Dileriz. Sağlıcakla Kalın. Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorumlarda Belirtmeyi Unutmayınız.