Minecraft hazine avcıları için müjde! 1.11 Keşif güncellemesi hatalarından arındırılmış halde sizlerle buluşuyor!

Minecraft Bedava Güncelleme : 1.11 Keşif (Exploration)

Minecraft; maceralarınızda size yardımcı olsun diye yenilikler getiriyor oyuna bu güncellemede. Minecraft oyununa sahipseniz tamamen bedava oynayabileceğiniz bu güncelleme ile maceralarınızda şansınızı arttırın! Bulduğunuz eşyalarınızı taşısınlar diye lamalar getirilmiş. Bu lama’ların üstüne sandık bağlayabiliyor ve yanımızda gezdiriyoruz. Maceralarımızda bulduğumuz onca şeyi taşırken problem yaşamıyoruz böylece. Ayrıca bu lamalar bizleri koruyabiliyor. Yaklaşan düşmanlara tükürüyorlar ve onları öldürebiliyorlar bile! İğrenç de olsa yararlı bir foksiyon!

2016-09-29-16-30-15_orig

Haritada yeni zindanlar da var . İçinde “Kötü Köylü”lerin yaşadığı Orman Köşkleri, dikenli korucularla etrafı sarılmış Okyanus Anıtları ve daha pek çok mekan! Bu iki alanların fethi zorlu ama ödülleri de tatmin edici. Orman köşklerindeki kötü köylüler yerden kazıklar çıkararak veya kendilerine küçük çirkin yardımcılar çıkarak büyülerle size saldırabilir veya baltalarıyla ağzınıza vurmak için üstünüze atlayabilir. Bu durumlar için hazırlıklı gitmeniz gerek. Eğer bu müsibetleri başarıyla alt ederseniz çok özel bir ödül sizleri bekliyor; Ölümsüzlük Totemi. Bu eşya sizi ölümden kurtarabilecek tek eşya! Ama unutmayın; öldüğünüz sırada bu totemi elinizde tutuyor olmanız gerekiyor! Yani kazanamayacağınız bir çarpışmadan kaçarken ya da ip bir arkadaşınız sizi uçurumdan aşağı ittiği sırada bu eşyayı elinizde tutuyor olmanız gerekmekte.

Peki bu zindanları nasıl bulacaksınız? Yeni gelen Haritacı köylü ile! Size pusula ve zümrüt karşılığında hazinelerin yani zindanların yerini gösteren bir harita veriyor. Bu haritayı takip edin zenginliğe giden yolda zorluklara göğüs gerin! Haritayı elinizde tutarken “F” tuşuna basarsanız ekranın sol altına doğru küçülüyor. Ve haritanın gösterdiği yeri bulmak da pek kolay değil. Ama ne de olsa ödülü buna değer değil mi?

Oyuna gelen yeni şeylerden biri de Shulker Sandığı. Bu sandık normal sandıklardan farklı çalışıyor ve kırıldığında içindekileri düşürmeden içinde tutmaya devam ediyor. Yerden alıp üzerinizde, içindeki eşyalarla birlikte taşıyabiliyorsunuz. Bir nevi sırt çantası gelmiş oyuna diyebiliriz.

maxresdefault-1

Bu yeni şeyleri denemeniz için bir dünya seedi de mevcut! Denemek için maceraya atılın: Kayıp Medeniyet

Güncellemenin Videosunu Buradan Izleyebilirsiniz.

Minecraftın konsol oyunu Tumble! hakkındaki başlığımızı okudunuz mu; Tumble Ile Arkadaş Kazığı

Yorumlarınız size daha iyi makaleler hazırlamamız için çok önemli! Bu güncelleme hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşın!