Metin2 Kahramanı EdiLee ile Yeni Metin2 Sunucusu! Evet yanlış duymadınız, Metin2 TR’nin efsane oyuncusu EdiLee, hayranlarına söz verdiği sunucuyu Game Forge tarafından açtırıyor. Bilmiyenlerimiz için kısaca bir Metin2  oyunundan bahsedelim;
Metin 2 RPG yani rol yapma üzerine kurulu bir çevrimiçi oyundur. Aslında bu oyun için fazla söze gerek yok, çoğu kişi oynamıştır fakat bilgi verme amaçlı ufak bir yazı yazıyorum.
Metin2, çevrim içi MMORPG yani rol yapma oyunudur. 2005 yılının Mart ayında Ymir adlı oyun şirketi tarafından Kore’de yayına başladı. 2006 yılında Gameforge adlı oyun şirketi  tarafından satın alındı ve 17 dilde hizmet vermeye başladı. Tabii ki de en çok bizim ülkemizin gençleri bu oyunu oynadı, hatta bazı şahıslar EdiLee gibi efsane oldu. Metin2, karakterinizi geliştirmeye dayalı bir oyundur, çevrim içi seviye sistemi ile, karakterinizin seviyesini geliştiriyorsunuz ve geliştirdiğiniz karakterin seviyesine uygun zırh,silah,küpe,kalkan vs. eşyalar giyebiliyorsunuz. Kısacası, çok emek verenin çok güçlü olduğu bir çevrim içi oyun. Hemen haberimize geçelim..

 

Metin2 Kahramanı EdiLee ile Yeni Metin2 Sunucusu!

Metin2

Metin2 efsane oyuncu EdiLee’yle bir araya geldi ve birlikte eşsiz bir proje hayata geçirdi. 23 Ağustos 2017’de yeni Metin2 Türkiye sunucusunun açılışı olacaktır.

metin2 savaşçı karakteri

Fakat bu sıradan bir sunucu olmayacak, Metin2 Türkiye özel olarak EdiLee’nin isteklerine ve fikirlerine göre hazırlandı. EdiLee, Metin2 Türkiye ekibi ile birlikte Metin2 Türkiye sunucusunu işletecek ve elbette bu sunucuda bulunacak. Tüm zamanların en büyük Metin2 Türkiye kahramanlarından biriyle aksiyon dolu maceralara atılma fırsatını kaçırmayın!

Metin2 Türkiye forumda EdiLee’nin yeni sunucu ile ilgili duyuruları yapacağı ve topluluğun kendisiyle sohbet etme olanağı bulacağı ayrı bir bölüm oluşturulmuş durumda.  Lütfen unutmayın ki, yeni sunucunun özel koşulları nedeni ile server geçiş hakkı olmayacak. bu sunucuya ya da bu sunucudan transfer mümkün değil. Dolayısıyla bütün oyuncular aynı koşullar altında baştan başlayacak.

 

Metin2 Türkiye Efsanesi EdiLee’nin cevapladığı sorular;

Metin2 EdiLee

Metin2 Türkiye Efsanesi EdiLee; Üstüne basa basa yazıyorum ben sunucu açmıyorum,pvp de açmıyorum. Game Forge yeni bir server açacak,bu server da bizimde isteklerimiz ve birçok oyuncunun istekleri beklentileri dikkate alınıp bazı farklılıklara gidildi ve inanıyorum ki herkesin çok beğeneceği bir server ortaya çıkmış olacak.

Metin2 Türkiye Efsanesi EdiLee;Ben yeni serverda GM olmayacağım,normal herkes gibi sıfırdan başlayacağım ve evet şu anda da hiçbir serverda GM değilim.

Metin2 Türkiye Efsanesi EdiLee;Server ne zaman açılacak sorusu çok gelmiş,farkındayım uzun sürdü çok bekledik,fakat gördüğünüz gibi kaliteli işler zaman alıyor ve çok yakında açılacağını düşünüyorum.GF tarafından resmi duyuru yapıldıktan sonra,burdanda forumdanda bol bol tartısırız zaten.

Metin2 Türkiye Efsanesi EdiLee; Pvp sunucuları kapanıyor mu niye kapanıyor diye çok soran olmuş, bilmiyorum ben açmadım ben kapatmadım,kapatanlara sormak lazım onu. Ama şunu diyebilirim ki gerçek hayat tada bu böyledir taklitler aslını yaşatır,hiçbir zaman emeksiz bir işten hayır gelmez ve sonu olmaz.(birde iyi anılmakta var tabi:)

Metin2 Türkiye Efsanesi EdiLee; Yeni server da evet ben yine kırmızı bayrakta hesap açacağım ve yine bedensel savaşçı oynayacağım. Umarım ki metin2 nin ilk yıllarındaki oyuncu kalitesini ve o zevki tekrar yakalayıp,yeniden yaşayacağız.

 

Evet değerli okuyucularım;

Metin2 Kahramanı EdiLee ile Yeni Metin2 Sunucusu! hakkında yazdığım yazı için ne düşünüyorsunuz?

  • Bahsettiğim haber hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • Yeni sunucuda oynayacak mısınız?
  • Bu gibi başka haberleri de sizler için araştırayım mı ?

Düşüncelerinizi ve cevaplarınızı aşağıya yorum olarak yazarsanız hemen yorumunuzu okur ve sizin yorumunuza geri cevap yazarım.