Half Life 3 Ne Zaman Çıkacak ?

half-life-3

Half Life 3 Ne Zaman Çıkacak

Valve’nin incisi Half Life 3 Ne Zaman Çıkacak?

Half Life 3 Ne Zaman Çıkacak kursakta kalan bir oyun… İkinci oyunundan sonra upuzun bir ara veren oyun çok kaliteli bir şekilde geleceğinin sinyallerini vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda açıklama yapan Half Life oyununun senaristi Marc Laidlaw Half Life 3 Ne Zaman Çıkacak? sorularını üstü kapalı bir şekilde yanıtladı. Her oyunu ile kalitesini bir kez daha gösteren Valve şüphesiz efsanevi oyunları sürekli olarak yapımcısı olarak gözükmekte. Hali hazırda Steam yönetiminden dolayı Valve’nin mali bir kaygısı bulunmamakta bu yüzden de bu oyun için kalitenin en üst seviyesi yaşatılacağı yönde haberler bulunmakta.

Half Life 3 Nasıl Olacak?

Marc Laidlaw geçen aylarda yapmış olduğu açıklamada senaryonun hazır olduğunu üstü kapalı bir şekilde bizlere duyurmuştu. Ayrıca diğer oyunlarda yapılan erken çıkış tarihi hatasını yapmayacaklarını söyleyen Marc bu oyun için aceleci davranmayacaklarını tüm kamuoyuna bildirdi. Uzun zamandır geliştirilmekte olan oyun geliştirilme sırasında bir çok değişime uğradı diyebiliriz. F2P oyun furyasından sonra oyuncular bu tarz oyunları çok beğenmeye başladı. Haliyle Half Life serisi de bu pastadan dilim alma niyetinde.

Valve’nin incisi olarak bilinen Half Life 3 için yetkililer iddaalı, oyunda yapılmamışları yapacaklarını belirten yetkililer üst düzey bir oyun ile oyuncuların karşılarına çıkacakları bildirmekte. Henüz bir çıkış tarihi vermeyi erken gören yapım için sızıntı haberler devam etmekte.

Half Life 3 Ne Zaman Çıkacak?

Resmi olarak bir tarih belirtmeyen Half Life 3 oyun yetkilileri açıklaması ardından, çıkış tarihi hakkında bir haber peydah oldu. Kasım ayında çıkacağı söylenen oyun 15 Kasım 2017‘de çıkacağı düşünülmekte. Bu haber şuan için yetkililer tarafından yalanlanmadı ancak oyunun 2017’de çıkması açıkcası biraz erken olabilir. Oyun sektörünün en kaliteli oyunları arasında yer alan Half Life için beklenti doruk noktasında diyebiliriz. Oyun yapımcıları tarafından gelecek resmi bilgiler ile burayı daha da net bir hale getireceğiz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan ve site üzerinden takip ederek Half Life 3 oyunu hakkında ilk bilgilere siz sahip olabilirsiniz. Bir sonraki oyun haberimizde görüşmek dileği ile, Esen kalın.