Battlefield 1’e Yeni DLC Geliyor Yeni Haritalar Yolda!

Battlefield 1’e Yeni DLC Geliyor Yeni Haritalar Yolda! Battlefield 1’e Yeni Ek Paket İle Yenilikler Geliyor Detaylar Haberimizde!

Battlefield 1'e Yeni DLC Geliyor Yeni Haritalar Yolda!       Battlefield 1’in ilk büyük DLC paketlerinden ilki olan They Shall Not Pass 14 Mart tarihinde yayınlanacak. Bu DLC Premium Pass sahiplerine 14 Mart tarihinde  sunulacak. They Shall Not Pass paketi ile birlikte oyuna yeni bir millet daha eklenecek. Eklenecek olan yeni devlet Fransa bildiğimiz gibi 1. Dünya Savaşında İngiltere’nin yanında büyük rol oynayan bir devletti.

They Shall Not Pass DLC’si 28 Mart tarihinden sonra ise tüm kullanıcılara da açılacak. Ancak DLC paketini satın almanız kaydı ile. Fragman videosunun yayınlandığından beri Osmanlı İmparatorluğu’nun da oyunda olacağının açıklanması ile bizleri heyecanlandıran Battlefield 1’de aksiyon tüm hızıyla devam ediyor 64 kişilik haritaları ile tam anlamıyla sizi savaş alanında hissettiren Battlefield 1’de ayrıca yeni haritalarda eklenecek.

Battlefield 1’e They Shall Not Pass Batı Cephesinde olmak üzere 4 yeni harita daha eklenecek. Bu haritalar Fort Vaux, Verdun Heights,  Soissons ve Rupture olacak. Ayrıca oyuna yeni silahlar iki yeni operasyon ve birçok yeni içerik eklenecek. Fetih ve Saldırı modlarının karışımı Cephe Hattı moduda oyuna eklenecek. They Shall Not Pass  paketi oyuna eklenecek paketlerden ilki olacağını unutmayın oyuna 3 tane daha büyük paket eklenecek. In the Name of the Tsar, Turning Tides ve Apocalypse DLC’leride önümüzdeki aylarda oyuna eklenecek.

They Shall Not Pass güncellemesi ile oyuna gelecek olan haritalara ait bazı resimler ve bir videoda yayınlandı. Aşağıda o resimleri ve videoyu görebilirsiniz. Oynadi.com olarak İyi Oyunlar Dileriz. Takipte Kalın. Sağlıcakla Kalın. Konu Hakkındaki Düşüncelerinizi Yorumlarda Belirtmeyi Unutmayınız.

They Shall Not Pass Tanıtım Videosu: