Ücretsiz 100 Liralık Steam Key Kazanma Şansı !

Steam Bedava Oyun Key’i 100 Lira Değerinde Kazanmak İster misiniz ? Steam Bedava Oyun Key ‘i Evet yanlış duymadınız 1-100 Liralık Random Steam Key Kazanmak İstiyorsanız

Yapmanız Gerekenler Çok Basit;

  • Öncelikle “BURADAN Link’e gitmelisiniz.
  • Açılan sayfada “Facebook Hesabınız” ile giriş yapmalısınız.
Steam Bedava Oyun Key

Steam Bedava Oyun Key

  • Hesabınız ile giriş yaptıktan sonra gelen kısımlarda siteye ait sayfayı beğenmelisiniz.
  • Siteye ait sayfayı beğendikten sonra gelen gönderiyi paylaşmalısınız .
Steam Bedava Oyun Key

Steam Bedava Oyun Key

Sonrasında İse size random bir “ Steam Oyun Key’i ”  vericektir . Bu Key tamamen şansınıza bağlı olarak 1 Liralık bir oyunda çıkabilir 100 Liralıkta. Bana çıkan 2 oyundan biri “1Lira” diğeri ise “14 Lira ” değerindeydi. Bu oyunları isterseniz kendi hesabınızda kullanabilir istersenizde arkadaşlarınıza hediye edip sevindirebilirsiniz.

Ve bunun yanında daha fazla oyun almak için Referans yolu ile lvl kasabilir bu sayede daha yüksek değerli oyunları çıkarma şansınızı arttırabilirsiniz .

 

LVL Kasabilmek için Yapmanız Gerekenler ;

Referansınız ile davet ettiğiniz arkadaşlarınızın yukarıdaki adımları bire bir yapmış olması ve aynı şekilde steam key almış olması gerekmektedir. 2 Kişiden sonra arta arta lvl atlayabilirsiniz . Lvl atladıkça yüksek değerli oyunların gelme ihtimali artacaktır.

 

Ürün Etkinleştirme

Steam Bedava Oyun Key

Aldığınız Steam Keyini Steam Üzerinden resimde gördüğünüz şekilde etkinleştirebilirsiniz ve sonrasında rahatlıkla kütüphanenizden aldığınız oyunu indirip oynayabilirsiniz.

 

 

 

 

“SİZLERDE YORUMDA ALDIĞINIZ OYUNLARIN DEĞERİNİ BELİRTEBİLİRSİNİZ.”

“BU TARZ ÜCRETSİZ STEAM KEY,CS:GO İTEM OYUN ÇEKİŞİLERİ GİBİ İSTEKLERİNİZİ YORUM OLARAK BELİRTİRSENİZ BU TARZ PAYLAŞIMLAR ARTICAKTIR.”