İlk çıktığı günden bugüne oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip Tom Clancy’s serisinin yeni oyunu Ghost Recon 21 şubat da açık beta için indirmeye açıldı. 23 şubatta da açık beta aktif edildi. Oyun dosyalarının boyutu açık betaya göre bir hayli büyük. Bunun sebebinin haritadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. 5 gün sürecek açık beta 27 şubatta kapanmış olacak.

Ubisoft, bu oyunda diğer Tom Clancy’s oyunlarına ek olarak açık dünyasında oynayabileceğimiz dev haritaya, araçlara ve nice yeniliklere sahip. Her Tom Clancy’s oyununda olduğu gibi Ghost Recon oyununda da siz bir Özel Harekatsınız ve hikaye görevleri, yan görevler gibi içerikleri özel operasyonlar yaparak bitirmeye çalışıyorsunuz. (Açık Betadan anladığım kadarıyla hiç bir yere pata küte dalmamanızı tavsiye ederim :D)  Karakter oluşturma özelliğinde de bir hayli çok içerik var. Giydiğiniz kıyafetten tutun silahınızın en ufak parçasına kadar her şeyi güçlendirebiliyor ve boyaya biliyorsunuz. Bu kadar çok içerik olan oyunda Multiplayer özelliği olsa çok daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. Ama Co-op modunda 4 arkadaş birlikte oynayabilir ve güzel vakitler geçirebilirsiniz. (Açık Betada Multiplayer özelliği bulunmuyor fakat Release sürümünde eklenme ihtimali var.)

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands 4 Kişilik Co-op Modu.

 

GHOST RECON SORUNLAR!

Bizim oynadığımız kadarıyla Ubisoft’un vazgeçilmez bugları bu oyunda da can sıkar durumda. Araba kontrolünün berbat olması ileride düzeltilebilecek sorunlardan. Yani açık betadan beklentinizi pek büyük tutmayın derim. Yani 25 GB indirdikten sonra sorunları görüp bize ya da Ubisoft’a saldırmayın.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands 4 Kişilik Co-op Modu.

 

Ghost Recon Ne Zaman Çıkacak?

Bunu detaylıca açıkladığımız haberimize buyurun.

BURADAN

23 şubat tarihinde açık beta için oynanabilir durumda olan oyunun açık betası 27 şubatta son bulacak. Açık betadaki sorunların giderebileceğine inanıyorsanız Steam ya da Ubisoft platformlarından oyunu satın alarak resmi çıkışını bekleyebilirsiniz.  Ubisoft’un resmi açıklaması üzerine eğer bir erteleme olmaz ise oyun 7 Mart 2017’de çıkacak. Oyun üzerinde bulunan sorunların giderilmesi uzun sürebileceği için küçük bir ertelenme söz konusu ortada. Ama emin olun Ubisoft bu oyunu tam zamanında çıkarmaya çalışıyor.

 

 

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands 4 Kişilik Co-op Modu.

Ghost Recon Tanıtım Videosu 

Video Film tadında çok güzel bir video olmuş. Fakat çoğu oyunda olduğu gibi bu oyunda da Fragmandan bir şeyler olacağını düşünmeyin. Önemli olan oyunun kendisidir belki daha iyi belki daha kötü olabilir. Sizde yorum olarak oyundan olan beklentilerinizi yazarak bizi aydınlatınız.