Conan Exiles Hata ve Çözümleri

Conan Exiles Hata ve Çözümleri  Steam’de “Erken Erişim” olarak sürüldü.Ancak oyunun oynatılamayacak kadar çok hatayla karşılaşacağınız için bu sürümün dezavantajı var.Oyun neredeyse bir gün serbest bırakıldı ve şu ana kadar oyun konularında şikayetçi olan çok sayıda oyuncu var.

Geliştiriciler, bu versiyonda oyunu serbest bırakmayı seçti çünkü oyunun sizinle, oyuncularıyla birlikte gelişmesini sağlıyorlardı. Conan ve açık dünya hayatta kalma fanlarından değerli geribildirim almak, tam başlatmaya doğru giderken topluluk için önemli olan şeylere odaklanmamıza yardımcı olacaktır.

Hataları biraz konuşalım Conan Exiles hataları size sorunları gidermek ve oyun oynamanız için araştırıyoruz.  Birçok kişi sunucu sorunlarıyla ilgili üzülüyor, herhangi bir sunucuyu görmüyor veya zaman aşımına uğradığından herhangi bir sunucuya katılamıyorlar.

Diğerleri başlatma sorunları yüzünden oyuna başlayamayacaklarını söylüyor. Oyunu başlatmayı denediğinizde, Steam simgesi birkaç saniye boyunca yeşil renge döner ve daha sonra çöker veya hiçbir şey olmaz.

Tüm bunların yanı sıra, düşük fps veya fps düşmeleri gibi oyun veya performans sorunları boyunca rasgele çökmelerle karşılaşabilirsiniz.

Aşağıda, oyun konularının hızlı özetini ve ayrıca aşağıdaki kılavuzumuzu izleyerek neleri düzeltebileceğinizi görebilirsiniz;

 • Sunucu Sorunları (sunucular gösterilmiyor)
 • Başlatılmıyor
 • Çökmeler (rastgele çöker)
 • Performans Sorunları (düşük fps, fps düşüşleri, kekemelik)

Yukarıdaki hatalardan biriyle karşılaşırsanız, yazımızda daha ileri bir noktaya geldiğiniz için doğru yerde olursunuz, onları düzeltmenize yardımcı olacağız.

İlk adım, oyunun sistem gereksinimlerini kontrol etmek ve en azından minimum olanları karşılamaya dikkat etmektir. Bunu yapmazsanız, bilgisayarınızı yükseltmeniz gerekiyor çünkü sorunlarınızla bu yüzden karşılaşıyorsunuz. Her şey kontrol edilirse, devam edin ve sorununuzu aşağıdaki listeden bulun.

Conan Exiles Sistem Gereksinimleri:

Conan Sürüler Resmi Erken Erişim Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Quad Core i5 veya AMD eşdeğeri
 • GPU: GeForce GTX 560
 • RAM: 4GB
 • DirectX: Versiyon 11
 • OS: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 (64-bit sürümleri)
 • HDD: 35TR boş alan

Conan Exiles Resmi Erken Erişim Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Quad Core i5 / i7 3.3 GHz ya da AMD eşdeğeri
 • Ultra Grafik GPU: GeForce GTX 1070
 • Yüksek Grafik GPU: GeForce GTX 1060, GeForce GTX 970 ve GeForce GTX 780 Ti
 • RAM: 8GB
 • DirectX: Versiyon 11
 • OS: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 (64-bit sürümleri)
 • HDD: 35TR boş alan

Conan Exiles Hatalar Listesi:

Bu listede, oyuncuların şu anda karşılaşmakta olduğu Conan Exiles hatalarını bulacaksınız ve her sayı için, düzeltmek için bir çözüm veya bir geçici çözüm bulabilirsiniz. “Eğer farklı sorunlar yaşıyorsanız yorum olarak belirtebilirsiniz.”

 

# 1 Conan Exiles Hata ve Çözümleri  “Sunucu Sorunları”

 

Conan Exiles Hata ve Çözümleri

Conan Exiles Hata ve Çözümleri

Conan Exiles’ın sunucuları görülmemesi sorunu ile başlayacağız, çünkü oyunda en çok karşılaşılan hata budur ve birçok oyuncu rahatsız etmeye başlamıştır.İkinci sunucu sorunu oyuncuların oyun sunucularını görebilmeleri ancak sunucunun zaman aşımına uğradığı için herhangi birine bağlanamamasıdır.

Aşağıda, sunucu sorunlarını gidermek için bazı geçici veya kalıcı bir kaç çözüm bulacaksınız;

Geçici çözümler:

 • Sunucu listenizdeki “Geçersiz Sunucuları Göster” i tıklamayı deneyin. Liste doldurulmalıdır. Beyaz metin ile işaretlenmiş tüm sunucular geçerlidir ve bir sunucuya bağlanabilmelisiniz.
 • “Combat” ve “Community” listelerinin “All” olarak ayarlandığından emin olun. Filtre “İnternet” olarak ayarlanmalıdır.
 • Görünüm – Sunucular bölümüne gidin. Oyuna göre filtrele – Conan Exiles. Şimdi sunucuları görmelisiniz, ancak burada tek sorun hangi PVP sunucularının Düzenli veya Blitz olduğunu söyleyememenizdir.
 • Yenilemek ve sonra yaklaşık 5 dakika beklemek zorunda. Hiçbir şey görünmezse tekrar yenileyin ve tekrar bekleyin. Sonunda, sunucular ortaya çıkacak.

Çözüm:  Eğer hala sunucu sorunları yaşıyorsanız, yazının sonunda bizim öğretici kısmını kontrol edin. Burada aracımızı bulacaksınız ve sunucunun bağlantısını düzeltmenize veya sorunu göstermenize yardımcı olacaktır. Daha fazla ayrıntı için oraya gidin!

# 2 Conan Exiles Hata ve Çözümleri “Siyah Ekranı Başlatma”

Zaman zaman başlangıçta siyah ekranla karşılaşabilirsiniz ve oyuna başlayıp oynamanız mümkün olmayabilir.

Oyunun geliştiricileri, bu sayı için bir düzeltme ile çıktı, aşağıda kontrol edin.

Müşteriniz yükleme ekranında asılı duruyor ve siyah bir ekranın ilerisine doğru ilerlemiyorsa, lütfen biraz bekleyin ya da CTRL + ÜSTKRKT + ESC tuşlarına basarak ve el ile Conan Exiles görevini sona erdirerek görevi sona erdirebilirsiniz. Ondan sonra oyunu tekrar başlatabilirsiniz. Bu sorun, en düşük özelliklere yakın donanımlardan kaynaklanıyor olabilir.

# 3 Conan Exiles Hata ve Çözümleri  “Başlatılmıyor” Sorunu

Conan Exiles Hata ve Çözümleri

Conan Exiles Hata ve Çözümleri

Oyun sizin için başlamayacaksa, endişelenmeyin, birçok oyuncu şu anda Conan Exiles’ı başlatamaz. İyi haber şu ki bu sorunu çözebilir ve aşağıdaki çözümü kontrol ederek oyunu birkaç dakika içinde başlatabilirsiniz.

Çözümümüzü uygulamadan önce aşağıdaki geçici çözümleri deneyin:

 • Geliştiriciler şunları söyledi: BattlEye yeniden yükleyin  Biz BattlEye konuları ele gereken bir güncelleme yaptık. Oyun istemcinizi ve BattlEye’inizi güncelleyin lütfen.
 • Tüm Windows güncellemelerini yükleyin
 • Install  Visual C ++ Redistributable

Çözüm!  Bu kadar beklemek ve tüm güncellemeleri yapmak istemiyorsanız, posterin sonunda çözümümüzü kontrol edin. Daha fazla ayrıntı için oraya gidin!

# 4 Conan Exiles Hata ve Çözümleri  “Çökme Sorunu”

Oyun, birçok kişide çökme sorunu ile karşılaşıldı ; bazıları şunlardı:

 • Sunucu Listesinde Kilitlenme
 • Sunucu Crash
 • Masaüstüne Çöküyor
 • Yükleme Ekranı Sonrasında Kilitlenme

Evet, liste uzun ve büyük ihtimalle bir çarpışma yaşıyorsunuz. Çoğu, oyunun çok oyunculu bölümünde, özellikle sunucu tarayıcısını açmaya çalıştığınızda gerçekleşiyor gibi görünüyor. Çökmelerin nasıl giderileceğine ilişkin bir çözüm için aşağıda okuyun.

Çökmeler için çözüm!  Conan Exiles çöküyor düzeltmek için en son uyumlu grafik sürücüsüne sahip olduğunuzdan ve gereken tüm yeniden dağıtılabilir dosyalara sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Bunu kendi başınıza yapabilirsiniz, ancak oyununuzu sizin için optimize edecek ve çökmeleri giderecek aracımızı kullanmanızı öneririz. Daha fazla ayrıntı için mesajın sonuna git!

# 5 Conan Sürgünleri Performans Sorunları (Düşük framelar veya Düşüşler)

Conan Exiles Hata ve Çözümleri

Conan Exiles Hata ve Çözümleri

Performans sorunları, Conan Exiles gibi Early Access oyununda sık görülür. Şimdi yapabileceğiniz en iyi şey, oyun geliştiricileri bir güncelleme yayınlayana kadar oyunu ve bilgisayarınızı maksimum performans için optimize etmektir.

Conan Exiles düşük fps veya fps düşüşleri yaşıyorsanız, PC’nizin sistem gereksinimlerini karşıladığından ve en son önerilen grafik sürücüsünün yüklü olduğundan emin olun. Bundan sonra oyununuzu performans için optimize etmeniz gerekiyor ve sabit frameratlara sahip olmalısınız.

Conan Exiles Hataları için Çözüm:

* Yalnızca Başlamadan Önce, Sunucu ve Performans Sorunları ve Çökmeler

Yerleşim yerlerini inşa etmeye, dünyayı keşfe çıkmaya ve düşmanlarınızı fethediyor musunuz? Ancak bazı hatalar veya sorunlar nedeniyle oyunu oynayamayacağınız için bunu yapamıyorsunuz demektir?

Artık endişelenme!  Bütün bunları yapmanıza, oynamak için şu an karşılaştığınız herhangi bir kareli düşme, çökme veya başka sorun olmadan oynayabilmeniz için buradayız.

Nasıl? Bu basit, sorununuzu tespit edecek ve düzeltebilecek bir araç geliştirdik. Bu sihirli değil, aracımız maksimum performans için GPU’nuzu ve PC’nizi optimize edecektir. Oyununuzun düzgün şekilde ve çökmeler olmadan başlatılması için gerekli dosyaları ve yeniden dağıtılabilenleri yükleyecektir. Ve her şeyin yolunda gittiğini görmek için internet bağlantınızı ve sunucu bağlantınızı kontrol eder.

Conan Exiles Hata ve Çözümleri

Conan Exiles Hata ve Çözümleri

Oyununuz için oldukça fazla para harcadığınızı ve oynayamamanızın can sıkıcı olduğunu biliyoruz. Ayrıca, oyunu yukarıdaki karakterle oynamaya istekli olduğunuzu da biliyoruz.

Aşağıda, aracımızın nasıl göründüğü ve düzgün bir şekilde nasıl kullanılacağı hakkında bir eğitici resim bulunan bir resim bulabilirsiniz. Aracı oyununuza doğru bir şekilde uyguladığınızdan emin olmak için lütfen öğreticiyi adım adım takip edin. Bazı şeylerden emin değilseniz lütfen destek ekibimizle iletişime geçin. İndirme bağlantısını öğreticinin ilk adımında bulabilirsiniz!

Conan Exiles Hata ve Çözümleri

Conan Exiles Hata ve Çözümleri

Aracı oyununuza doğru bir şekilde uyguladığınızdan emin olmak için, aşağıdaki adım adım öğreticiyi izleyin.Sorununuz hala çözülmez ise yorum olarak belirtebilirsiniz.

PROGRAMA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

Aletimizi nasıl uygulayacağız:

 1. İndirdiğiniz arşivi PC’nizden ayıklayın ve aracı klasörden açın.
 2. GPU’su otomatik olarak seçilecek, bir dizüstü bilgisayarınız varsa özel GPU’nuzu kullandığınızdan emin olun!
 3. Eğer olması gerektiği yükleme klasörü varsayılan Buhar kullanıldığı takdirde, oyun klasöründen oyun yürütülebilir seçin: “C: \ Program Files (x86) \ Steam \ SteamApps \ ortak Conan Sürgünler \”.
 4. Şimdi sağdaki kutudan konunuzu seçin.
 5. Sorununuz başarıyla sabittir sonra tıklayabilirsiniz “Başlat Oyunu ” butonuna ve oyunu başlatabilirsiniz.

Umarız şu ana kadar Conan Sürgün hatalarını düzeltmeyi başardın ve oyunun geniş dünyasını keşfetmeye başlamış ve düşmanlarını fethedmişsin. Ekip üyelerimiz şu anda oyunu oynuyorlar, bu yüzden belki sizi multiplayerde göreceğiz. Eğlenin – OYNADI.com Ekibi