Battlefield 1 Turning Tides – Büyük Güncelleme Geliyor… Battlefield 1 Turning Tides – Kara ve Deniz Savaşlarına Hazır Olun! (11 Aralık), Merhaba arkadaşlar bugün sizleri Battlefield serisinin en son oyunu ve bence en iyi oyunu olan Battlefield 1’e 11 Aralık’ya gelecek olan güncelleme hakkında bilgilendireceğim. Fakat bu güncelleme sadece Premium Pass kullanıcıları için geçerli olacak!

Battlefield 1 Turning Tides – Büyük Güncelleme

 

Battlefield 1 – Turning Tides

Bir sürü yeni harita (Seddülbahir, Alçıtepe, Heligoland Körfezi, Zeebrugge), 6 yeni silah (M1917 Siper Karabinası, Maschinenpistole M1912/P.16, Farquhar-Hill, M1917 MG, Carcano M91 Karabina ve Type 38 Arisaka), Yeni bir oyuncu sınıfı (Casus Sınıf) Yeni Muhrip ve Hava Gemisi, yeni operasyonlar, yeni hizmet hedefleriyeni öğeler, yeni oyun modu  son olarak ise artık İngiliz imparatorluğunun kraliyet deniz piyadelerinin yeni üniformaları hakkında bu yazımızda size bolca bilgi vereceğiz, yazımızı okumaya devam edin ve beğendiğiniz noktaları yorumlarda belirtin 🙂

Çok yakında Battlefield 1 Turning Tidesın kıyıya çıkmasıyla Battlefield™ 1™‘in yepyeni cephesinde karada, havada ve denizde savaşabileceksiniz. 1. Dünya Savaşı’nda fetihlere devam ederken sizi nelerin beklediğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Battlefield 1 Turning Tides iki parça halinde yayınlanacak ve ilki 11 Aralık’ta Battlefield 1 Premium Pass sahiplerine açılacak. Bu yeni içeriklerde iki destansı haritada savaşabileceksiniz: Seddülbahir ve Alçıtepe. Bu haritalarda geçen yeni bir Operasyonda, İngilizlerin 1915’te Gelibolu yarımadasına yaptığı kara ve deniz taarruzunda yer alabilirsiniz. Cephaneliğinize 6 silah ve 2 yakın muharebe silahı eklenecek ve L Sınıfı Muhrip ile dalgalara hükmedeceksiniz. Aralık savaşlarından sonra da Ocak’ta Kuzey Denizi’nde çatışmaya gireceksiniz.

Ocak 2018’de Yayınlanacak İkinci Parçayla;

Kuzey Denizi’nde konuşlanarak diğer iki özel haritada mücadele edeceksiniz: Zeebrugge ve Heligoland Körfezi. Ayrıca yeni Kraliyet Deniz Piyadeleriyle savaşa katılabilecek ve C Sınıfı Hava Gemisiyle gökyüzünden ölüm yağdırabileceksiniz.

Bahsettiğimiz gibi, Battlefield 1 Premium Pass sahipleri Battlefield 1 Turning Tides‘a iki hafta erken başlayacak. Kuzey Denizi’ndeki erken erişimleri sona erdiğinde, Battlefield 1 Turning Tides tek başına genişletme paketi olarak satın alınabilecek. Battlefield 1 Turning Tides bunların dışında yepyeni içeriklerle birlikte geliyor: Fetih Taarruzu oyun modu, Hizmet Hedefleri, Uzmanlıklar, Künyeler, Hizmet Nişanları, Madalyalar, Kurdeleler ve daha fazlası.

 

BATTLEFIELD 1’İN YEPYENİ CEPHESİ

Gelibolu ve Kuzey Denizi’nin yeni savaş alanlarında topyekün savaşı ilk deneyimleyen siz olun.

YENİ HARİTA: SEDDÜLBAHİR

BATTLEFIELD 1

İtilaf devletleriyle Gelibolu yarımadasının sahillerine akın edin ya da Osmanlı İmparatorluğu’nun tahkimatlarını savunun. Kritik muharebeleri kazanmak için kara, hava ve deniz çatışmalarında ustalaşın.

YENİ HARİTA: ALÇITEPE

BATTLEFIELD 1

Yüksek tansiyonlu, hızlı ve piyade odaklı bir düzende 1915 yılında Gelibolu yarımadasına yapılan İtilaf devletleri taarruzuna katılın. Kritik hakim tepe noktasında konumlanmak için yapılan tehlikeli taarruzda yer alın.

YENİ HARİTA: HELIGOLAND KÖRFEZİ

BATTLEFIELD 1

1. Dünya Savaşı denize sıçradı. İngiliz İmparatorluğu Kraliyet Deniz Piyadelerini ya da Alman Donanmasının dretnotlarını, muhriplerini ve uçaklarını kullanacağınız, piyade birliklerinin Rocky Cove’un ünlü kızıl kayalıklarında savaştığı epik bir deniz çatışmasına katılın.

 

YENİ HARİTA: ZEEBRUGGE

BATTLEFIELD 1

Belçika’nın Bruges-Zeebrugge limanına doğru, sert dalgalara ve devasa Alman dalgakıranına karşı yapılan cesur İngiliz akınında yer alın. Deniz, hava ve yakın menzilli piyade çatışmalarında yer alın.

 

İNGİLİZ İMPARATORLUĞU: KRALİYET DENİZ PİYADELERİ

BATTLEFIELD 1

İngiliz İmparatorluğu’nun seçkin deniz birliklerine has mavi üniformayı giyip yeni Kraliyet Deniz Piyadeleri olarak savaşa katılın.

 

6 YENİ SİLAH

BATTLEFIELD 1

M1917 Siper Karabinası, Maschinenpistole M1912/P.16, Farquhar-Hill, M1917 MG, Carcano M91 Karabina ve Type 38 Arisaka silahları arasından yeni gözdenizi seçin. Savaş yakın ve bireysel mücadeleye dönüştüğünde yeni Denizci Kaması ve Kanca yakın muharebe silahlarıyla öfkenizi açığa çıkarın.

 

CASUS ELİT SINIFI

BATTLEFIELD 1

Yeni Casus Elit Sınıfıyla herkesin gözünün önündeyken bir anda gizlenerek savaş alanında daha hızlı hareket edin. Bu stratejik kit, sürekli koşu takviyesine sahip olmanızı, topçu ateşi isteğinde bulunmanızı ve dost birlikler için mobil doğma noktası konuşlayarak avantaj elde etmenizi sağlıyor.

 

YENİ MUHRİP VE HAVA GEMİSİ

BATTLEFIELD 1

Yeni L Sınıfı Muhriple dalgalara karşı koyun. Dört pozisyondan birine oturup topları, torpidoları, uçaksavarları ve mayınları kullanarak deniz, hava ve kara birliklerine cehennemi yaşatın. Bir pilot ve üç nişancı kapasiteli yeni ve çevik C Sınıfı Hava Gemisinde konuşlanarak gökyüzünün hakimi olun.

 

YENİ OPERASYON

Battlefield 1 – Turning Tides

İngilizlerin 1915’te Gelibolu yarımadasına yaptığı kara ve deniz taarruzunda yer alın. Seddülbahir ve Alçıtepe’de savaşın.

YENİ HİZMET HEDEFLERİ

Çok sayıda mini göreve katılarak savaş alanındaki çeşitli yeteneklerinizi test edin. Hizmet Hedeflerini tamamlayın, yeni Uzmanlıklar kazanın.

YENİ UZMANLIKLAR

Sıhhiye Sandıklarından Tanksavar Bazukasına kadar birçok şeyi düzenleyen yeni Uzmanlıklarla oyun tarzınızı özelleştirin.

YENİ ÖĞELER

Savaş alanında her şeyinizi ortaya koyarak yeni Künyeleri, Hizmet Nişanlarını, Kodeks Kayıtlarını, Madalyaları ve Kurdeleleri koleksiyonunuza ekleyin.

YENİ OYUN MODU: FETİH TAARRUZU

Durmak bilmeyen bir taarruza katılın veya topraklarınızı koruyun. Ünlü Fetih modunun düzenlenmiş bir versiyonu olan Fetih Taarruzunda akıncılar ve müdafaacılar, karşılaşmanın başında müdafaacı takımın kontrolünde olan kilit bölgeler için savaşıyor.

Battlefield 1 – Turning Tides

Battlefield 1 Turning Tides Aralık 2017 ve Ocak 2018’de Gelecek.

ARALIK’TA ÇIKIYOR:

 • Yeni Harita: Seddülbahir
 • Yeni Harita: Alçıtepe
 • Yeni Operasyon: Gelibolu
 • Yeni Elit Sınıf: Casus
 • Yeni Vasıta: L Sınıfı Muhrip
 • 6 yeni silah ve 2 yeni yakın muharebe silahı
 • Yeni Uzmanlıklar, Hizmet Hedefleri ve Öğeler

OCAK’TA ÇIKIYOR:

 • Yeni Harita: Heligoland Körfezi
 • Yeni Harita: Zeebrugge
 • Yeni Grup: İngiliz İmparatorluğu: Kraliyet Deniz Piyadeleri
 • Yeni Vasıta: C Sınıfı Hava Gemisi

BİRİNCİ DÜNYA SAVAŞINDA ZAFERE ULAŞIN

Battlefield 1

 

DİĞER BATTLEFIELD 1 GÜNCELLEMELERİ

Genişletme Paketlerini deneyin

İlk iki Battlefield 1 genişletme paketini henüz denemediyseniz, Battlefield 1 They Shall Not Pass ve Battlefield 1 In the Name of the Tsar Ücretsiz Denemesiyle* size bir şans veriyoruz. Bu deneme 22 Kasım – 4 Aralık ve 8 Aralık – 10 Aralık arasında etkin olacak. Bu tarihlerde Battlefield 1‘e giriş yaparak Fransız ve Rus Ordularıyla (veya onlara karşı) savaşıp yeni haritaları, silahları ve vasıtaları deneyin. Battlefield 1 Turning Tides‘ın yeni cephelerine hazırlanmak için müthiş fırsat.

Cephe Hattı, Süveyş’e Geliyor

Cephe Hattı modu 27 Kasım’da Süveyş haritasına geliyor. Oyuncuların gözdesi Cephe Hattı, Fetih ve Akın modlarının karışımı şeklinde, yüksek tansiyonlu savaş ortamında zincirleme kontrol noktaları için savaştığınız bir mod. İngiliz İmparatorluğu’nun Süveyş su boru hattının yapımına başlamasının üzerinden 101 yıl geçti. Bu haritada oynayıp bayrakları ele geçirerek tarihi deneyimleyin.

Battlefield 1

“İmparatorlukların Çöküşü” Operasyon Harekatını Deneyin

“İmparatorlukların Çöküşü” Operasyon Harekatı, 22 Kasım – 6 Aralık arası tüm Battlefield 1 oyuncularına açılıyor. İmparatorlukların Çöküşü, iki Operasyondan oluşuyor: Zorlu Fetih ve Demir Sur. Bunlar, 1918’deki iki olayı konu alıyor: Vittorio Veneto Muharebesi ve Batı Cephesi’ndeki Meuse-Argonne taarruzu.

 

Battlefield 1 Turning Tides – Yeni ve Büyük Güncelleme (11 Aralık), hakkında yazdığım yazı için ne düşünüyorsunuz?

 • Gelecek olan güncelleme sizce oyunun akışını değiştirecek mi?
 • Sizce bu güncelleme ile birlikte oyun daha zevkli hale mi gelecek?
 • Güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz?
 • Güncellemenin artı ve eksi yönleri nelerdir?
 • Bu gibi başka konuları da sizler için araştırayım mı ?

Düşüncelerinizi ve cevaplarınızı aşağıya yorum olarak yazarsanız hemen yorumunuzu okur ve sizin yorumunuza geri cevap yazarım.