Gamescom 2017’nin En İyi Tanıtım Videoları (Özel Haber) , Gamescom 2017’den tüm tanıtım videolarını sizler için en iyi videolarak başlığı altında derledik ve bunlar kaçırmamanız gereken videolar. Gamescom 2017  Almanya’nın Köln şehrinde oldu ve Gamescom ile önde gelen, en heyecan verici ve yaklaşan oyunlar için bir sürü tanıtım videosuyla karşılaştığımız anlamına geliyor. Şimdiye kadar Gamescom’da gösterilen en iyi tanıtım videolarını topladık ve sizler için yayınlıyoruz.

Gamescom 2017’nin En İyi Tanıtım Videoları (Özel Haber)

Assassin’s Creed: Origins

Assassin’s Creed: Origins adlı bu sene de iki tane daha fragmanımız var ve ikisinin de farklı sebeplerden dolayı bir övgüyü  hak ettiklerini düşünüyoruz. Gördüğüm ilk fragman Microsoft’un canlı yayınıydı. Oyuna yapılan bu sinematik bakış atmosferik açıdan muhteşem ve seçilen müziğin Leonard Cohen’in ‘You Want It Darker’ olması sadece buna güzellik katıyor, Eski Mısır teması ile uyuşmuyor olsa bile.

İkinci tanıtım videosu CGI tabanlı değildir. Bunun yerine oyun özellikleri ve oyunda etrafında gerçekleşecek güç mücadelesinin altını çizer. Assassin’s Creed serisi, Leonardo DaVinci’den Robespierre’ye uzanan ünlü tarihi yüzleri ile tanınır, bu sefer kimin olacağını merak etmeye başlıyoruz. Bu tanıtım videosu, sonunda Cleopatra, Julius Caesar ve Pharaoh Ptolemy XIII gibi isimleri göreceğimizi tahmin ediyoruz.

 

FIFA 18

EA’nın gerçekleştirdiği basın toplantısı, FIFA 18 için yepyeni bir tanıtım videosu getirdi. Bunun eğlenceli olduğunu söylemek, abartı olacak. Bu, en eğlenceli,aksiypnlu ve çok iyi görsellik açısından etkileyici olacak gibi görünüyor. Demem o ki, bu oyunda değişen tek şey yüzey değişiklikleri değil 🙂 Yine Pes ve Fifa’cıların kapışmasına şahit olacağız fakat her sene olduğu gibi bu karşılaşmanın bir galibi olmuyor, bakalım bu sene hangisi daha farklılık getirecek.

 

Anno 1800

Ubisoft, Gamescom’a şehir yapımı simülasyon franchise Anno’nun en yeni ilavesini yayınlamak için baya bir süre bekledi. Oyun 2018 kışına kadar gelmiyor ancak duyuru tanıtım videosu hala bizim için heycan verici. Anno’nun 2009’dan bu yana tarihi bir yeri yok, son iki bülümünde geleceğe yöneliyor. Serinin tarihsel kökenlerine döndüğünü görmekten memnuniyet duyuyoruz ve 19. yüzyıl oyunu değiştirmek için harika bir fırsat sunmalıdır.

 

Shenmue III

Evet, Shenmue III gerçek ve evet hâlâ yayınlanmak için hazırda bekletiliyor. Peki oyunun nasıl olduğunu nerden  bilebiliriz? Oyunun ilk fragmanını görmeliyiz. Oyunun gelişmekte olan bir yapıda ve yayınlanan bu fragman, oyunun ana karakterleri, yeni yüzleri hakkında bir fikir veriyor ve nihayet oyuna girdiğimizde oyun dünyasının ne hissedeceği konusunda küçük bir fikir veriyor.

 

Need for Speed Payback

Need for Speed Payback için yepyeni bir fragmanımız var ve oyun şık, aksiyon dolu ve yüksek riskli, eğlence dolu bir şey olacak gibi görünüyor. Piyasada yarış oyunumuz eksik olduğu her yerden belli, umarım bu oyun ses getirir yada değişik bir tarza sahip olurda oynayabiliriz, yoksa sıradan araba yarışı olacaksa hiç gelmeseymiş daha iyi olurmuş dedirtmesinler 😀

 

Age of Empires IV

Büyük bekleyiş son bulacak. Sadece biz mi düşünüyoruz bunu, yoksa Gamescom bugüne kadar çok tarihsel oyunlara odaklanmış hissi uyandırıyor mu? 20 yıllık İmparatorluk Çağı’nı kutlamaya adanmış bir canlı yayın sırasında Microsoft, Age of Empires III’ün üzerinden on yıl geçtikten sonra Age of Empires IV’in PC’ye geleceğini açıkladı.

 

Middle Earth: Shadow of War

Dürüst olmak gerekirse, Ortadoğu’nun görüntülerinden alışık olduğumuz bir oyuna benziyor. Savaş Gölgesi, ancak her nasılsa bizden daha fazlasını görmekten mutluluk duyuyoruz. Bu en son tanıtım videosu Orta Dünya’nın canavarlarından bazılarını gösteriyor, oyun Ekim ayında piyasaya sürülecek, bizede beklemek düşer 🙂

 

Destiny 2

Destiny 2’nin çıkışı hızla yaklaşıyor, bu yüzden Bungie’nin Gamescom’u lansman fragmanını yayınladı. Treyler ağır başlar ama gerginliği, kendisini yeterince ciddiye alan bu seriden tanıdığım ve sevdiğimiz türden gerginlikle çabucak kopar. Çoğu kişi bu oyunu bekliyor, Gamescom’da tanıtım videosu’nun yayınlanması ise bekleyenleri çok heycanlandırdı, istediğimiz tek şey erken vakitte oyunun yayınlanması.

 

Star Wars Battlefront 2

Star Wars Battlefront 2′ için bir süre heyecanlandık ve bu en son tanıtım videosu bizim sakinleşmemize yardım etmedi. Bu tanıtım videosu, oyunun uzay savaşlarına ilk baktığımızı gösteriyor ve buda oyunu beklediğimiz gibi oldukça heyecanlı kılıyor. Galiba ilk oyununu çok beğendiğimiz için 2. oyunu yapmaya karar vermişler fakat ilk oyunda olduğu gibi bu oyunda yüksek sistem gereksinimi istemez umarım, ben şahsen sistem gereksinimlerinden dolayı çok çekingen kaldım bu oyuna, fakat oyun farklı bir yapıda olduğu için çoğu oyundan ayrılıyor ve yeri ap ayrı.

 

Evet değerli okuyucularım;

Gamescom 2017’nin En İyi Tanıtım Videoları (Özel Haber), hakkında yazdığım yazı için ne düşünüyorsunuz?

  • Bahsettiğim oyunları beğendiniz mi?
  • Hangi oyunların yayınlanması için bekliyorsunuz?
  • Bu gibi başka konuları da sizler için araştırayım mı ?

Düşüncelerinizi ve cevaplarınızı aşağıya yorum olarak yazarsanız hemen yorumunuzu okur ve sizin yorumunuza geri cevap yazarım.