Rust Experimental Güncelleme | 10.07.2015

Konusu 'Rust Experimental Genel' forumundadır ve Sequester tarafından 9 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Kısatılmış Link:
  1. Sequester
    Forum Dışında

Sequester [ Konuyu Başlatan ] Moderator
    Moderatör

Beğenileri:
    6
    6.png

• Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere yarın gelecek olan güncelleme hakkında paylaşımlarda bulunan kişilerden anladığım kadarıyla size aktaracağım.

• Gizli şeyler

Başlıkta da gördüğünüz gibi güncellemede gelecek olan bazı şeyleri şu an bilmiyoruz. Bunu Rustafied ekibinin yapacağı canlı yayından veya da (ingilizceniz var ise) sitelerinden takip edebilirsiniz !

• Grafik Değişiklikleri

Bu başlık altında size anlatabileceğim şey, grafiklerde değişiklikler bekleniyor. Optimizasyon sorununu çözmeye uğraştıklarını anlayabiliriz ve bu güncellemede FPS değerinde beklentilerim var.

• Yerleşim Düzeltmeleri

Başlıktada anlayacağınız gibi Tool Cupboard(Alet Dolabı), Foundation gibi koyulan şeylerdeki hataları düzeltmiş bulunmaktalar.

• Mağara

Sanırsam bu güncellemeyle birlikte değişik mağaralar geliyor ;

1.png 2.png 3.png

• 6 Yeni Yakın Dövüş Silahları !

Evet, benim en merak ettiğim güncelleme başlığı altına geliyoruz. 6 tane "Rust"ın uzun süredir resimlerini gösterdiği "6 Yakın Dövüş Silahları" bu güncellemeyle birlikte oyuna dahil edilecektir !

4.png

• LandMine Düzeltmeleri

Bildiğiniz gibi geçen haftaki güncellemeyle birlikte oyuna "LandMine" yani mayın eklenmişti. Bu mayınla ilgili bazı sorunlar düzeltilecek.

• Kum Barikatlar

Kum Barikat'ların yüksekliği düşürüldü.

5.jpg

Evet arkadaşlar, bu hafta gelecek olan güncelleme detaylarını sizinle paylaştım, umarım beğenmişsinizdir.

İyi günler, İyi Raidler!

Etiketler:
    Yüklüyor...
  2. Naruto
    Forum Dışında

Naruto Yeni Kullanıcı

Beğenileri:
    5
    Süper :)

• Beğendim Beğendim x 1
Yüklüyor...