Rust Experimental 48.Topluluk Güncellemesi [09.07.2015] !

Konusu 'Rust Experimental Genel' forumundadır ve Naruto tarafından 10 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Kısatılmış Link:
  1. Naruto
    Forum Dışında

Naruto [ Konuyu Başlatan ] Yeni Kullanıcı

Beğenileri:
    5
    -Merhaba arkadaşlar ben hakan bugun sizlere 48.Topluluk güncellemesinden bahsedeceğim :)

1.HOŞ GELDİNİZ WİPE HOŞ GELDİN HOŞ GELDİN...
    Buradaki "Hoş Geldiniz Wipe" Adlı Topluluk sunucusu güncellemesinde sunucular Wipe(Harita ve Bp Sıfırlama) geldiği zaman üzüntüsünü belli etmek için tabelaya üzgün bir adam fotoğrafı çizip Rust Destek Ekibine atmıştır.

2.AĞAÇ EV VE AĞAÇ EVLERİN GÜZEL TÜNELLERİ
    bu çalışmada ise göreceğimiz tek şey ağacın üstüne ev yapıp güzel bir manzara görmek pek nadirdir ama bu güzel adam güzel bir ev yapıp dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır :)

3.AH ŞU KÖPRÜLER

Bu çalışmada ise ağaçlara yapılan evlerin arasındakı geçişleri oldukça dikkat çekmiş olması ve hoş bir gorunum elde etmesi üzerine Rust destek ekipleri bunuda gözden kaçırmıyor :)

4.RESTRAUNT !!

En beğendiğimiz çalışma olan bu güncellemede RPG(Role Play Game) düşünülerek güzel bir Restraunt açma girişimine giren Rust oyuncuları çok güzel bir Restraunt açarak gözlerimizi büyülüyor :)

5.Vuruş Mesafesi !

Çoğu oyuncunun Aim ( Nişan ) yeteneği pek iyi olmadığı için bu afacan oyuncular güzel bir çalışmada bulunuyor ve silah Recoil ( Sekme ) ayarlanması için tabelalara Metre yazıyorlar ve gayet işe yarıyor sizinde denemenizi tavsiye ederim :)

6.FORTRES KLAN BASE

Profesyonel mimar ekibi Fortres Rust klanı kendi evlerinin sırrını herkeze sunarak Mimari kötü olanlar için çok güzel bir iyilik yapmış bulunuyor :)

Bu güncellemede bu kadarmış diğer güncellemede görüşmek üzere :)

[Shark]Naruto

Okuduğunuz için teşekkür ederim :)

#1 Naruto, 10 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 10 Temmuz 2015
    Etiketler:
    • Beğendim Beğendim x 2
    • Beğenmedim Beğenmedim x 1
    Yüklüyor...
  2. SeemsLegit
    Forum Dışında

SeemsLegit Yeni Kullanıcı

Beğenileri:
    0
    teşekkürler.

3. Hyena
    Forum Dışında

Hyena Yeni Kullanıcı

Beğenileri:
    3
    Şu ağaç evlerin bizim serverda olduğuna eminmisin ben dahil baltayla girişicek çok kişi tanıyorum :D

Yüklüyor...